Stickman Combat Pixel Edition indir

0
12

Nedir?

Stickman Combat Pixel Edition android cihazlarda benzersiz grafik yeni stil ve yeni özellikler eklenmiş, özel efektlerle çöp adamlar ve zombilerle savaşarak eğlence sağlayan ücretsiz sunulan bir oyun uygulamasıdır.

Ne işe yarar?

Mobil cihazlarda internet bağlantısı gerektirmeden şaşırtıcı kombinasyonlarla, modern piksel grafiklerle tek kişilik avcı sayesinde zombi ve çöp adamlarla savaşarak eğlenceli zaman geçirmeyi sağlamaktadır. Oyun içerisinde aynı evin içerisinde barikat kurarak saldıran çöp adamları ve zombi saldırılarına karşı hayatta kalmaya çalışılmakta, hız ve refleks gelişimine katkı sağlamaktadır.

Neler sunuyor?

Tek kişilik savaşçı ile zorlu etapların üstesinden gelmeye çalışılmaktadır. Modern piksel efektler sayesinde oluşturulmuş benzersiz ortamlar sunmaktadır. Oyun ilerlemesiyle bıçaktan makineli tüfeğe kadar uzanan silahlar erişilebilmektedir. Silahlara eriştikçe artan zombi ve çöp adam taarruzları ile karşılaşılmaktadır. Maynkraft oyunlarındaki karakterlere benzer düşmanlar ve efektler sunmaktadır. Çöp adamlardan oluşan düşmanlar, ev içerisinde gizlenmiş silah, cephane ve paralar bulunmaktadır.

Özellikleri?

-Mobil cihazlar için geliştirilmiş olması sayesinde internet bağı gerekmeden her ortamda oynanabilmektedir.

-Oyunda sınırlı alanlarda dinamik atışlar sayesinde barikat arkasındaki zombi ve çöp adamlarla savaşılmasını sağlar.

-Silah ve kartuş seçimi oyunda ilerlemeyle artan seçenekler bulunmaktadır.

-Zombiler bir darbede ölmemesi nedeniyle savaşmanın zorluğu artırılmaktadır.

Nasıl kullanılır?

Uygulama Google play store’dan indirilerek kullanılabilir. Oyun ilk açıldığında bıçaklı olan kübik şahıs bıçak ile zombi ve çöp adamlara karşı koymaktadır. Oyun seviyesi ilerledikçe ateşli silahlar ele geçirilmektedir. Ateşli silahlarla barikatların arkasındaki zombiler ve çöp adamlara yakalanmadan ve vurulmadan ateş edilerek vurmaya çalışılacaktır. Ateş etme ekseni kırmızı çizgi ile belirlenmekte barikat arkasındaki zombi ve çöp adamlar duvarlardan sektirilerek vurmaya çalışılmalıdır.

Oyun içerisinde zombilere yakalanmamak için barikat kurulabilmekte ilerleme yönü dairesel olarak gösterilmektedir. Odalarda ilerlerken köşelerde ödül paraları, cephane ve silahlar alınarak daha da güçlenilebilmektedir. Zombilerin öldürülebilmesi çok ateş etmek gerektiğinden çok cephane toplamak gerekecektir. Oyun içerisinde görülen malzemeler alındığında ekranın sağ köşesinde çıkan hold ibaresi çıkacaktır. Oyun uyarıları ekranın üst kısmında İngilizce olarak yapılmaktadır.

Nasıl indirilir?

Android cihazlar için Google play store’dan ücretsiz olarak indirilerek zorluk derecesi gittikçe artan eğlenceye başlanabilir.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız