Stick Man Game indir

0
13

Nedir?

Stick Man Game kötü adamlara karşı çeşitli dövüş kombinasyonları kullanarak dövüşmeyi sağlayan oyun uygulamasıdır. Oyun içinde stick man hazır dövüş kombolarından biri kullanabildiği kendinizin dövüş kombosu geliştirebilmektesiniz. Ayrıca silah toplayarak farklı dövüş deneyimi yaşanabilmektedir. Dövüş türünde efsanevi bir oyundur.

Ne İşe Yarar?

Oyun artarak devam eden dövüş serileri içinde eşlik eden müzik sayesinde eğlenceli vakit geçirmenizi sağlar. Çeşitli renklerde kötü adamları yendikçe özellik kazanılarak heyecan ve eğlencenin artması sağlanmaktadır.

Neler Sunuyor?

Renkli ve farklı yeteneklerde düşmanlar vardır. Mükemmel grafik ve görünüm sunmaktadır. Oyun heyecan düzeyine uygun müzikler oyuna eşlik etmektedir. Oyunda rakip yendikçe özellik kazanılmasını sağlar. Oyun içerisinde çeşitli silahlar toplanabilmektedir. Stick man kendi dövüş hareketleri olduğu gibi kendinizin geliştirebileceğiniz dövüş hareketlerini de yapabilmenize imkan sağlar.

Özellikleri?

Oyun efsanevi stickman oyunlarındaki eğlenceyi hedef alan bir oyundur. Keskin ve renkli karakterlerle mobil telefon ekranlarında rahatlıkla oynanabilir. Oyun etapları geçtikçe puanlar toplanmaktadır. Oyun içerisindeki farklı özellikte silahlar toplanabilmektedir. Oyunun içerisinde kendi dövüş hareketleri dahil edilerek kişiselleştirmeyi sağlamaktadır. İnternet bağlantısı olmadan kullanabilmeyi sağlamaktadır.

Nasıl Kullanılır?

Android işletim sistemi kullanan cihazlar vasıtasıyla Google play store’dan indirilerek kullanılabilir. Oyun indirdikten sonra kurulacaktır. Oyun açıldığında stick man isimlendirilmesi istenmektedir. İsim verilerek oynanmaya başlamaktadır. İlk seviyeden itibaren her düşman yok edildiğinde puan kazanılacaktır. Oyun ilerlerken savaşırken yukarıdan düşen silah ve puanlar yere düşmeden yakalanması gerekmektedir.

Seviye ilerledikçe ortam rengi, şekli ve düşman sayısı değişmektedir. Stickman havadan yakalanan silahlar sayesinde silahlarını da kullanabilmektedir. Oyun içerisinde ilk başlandığında 3 can verilmektedir. Oyun ilerledikçe ekstra can kazanılabilmektedir. Oyunda kötü adamların savaşmanın yanı sıra mekandaki tehdit eden unsurlardan da uzak durmak gerekmektedir. Bu alanlar genelde sivri yüzeyler veya farklı renk ile gösterilmektedir.

Toplanan puanlar sayesinde oyun ilerlediğinde çeşitli engellere karşı korunmak için kullanılacaktır. Oyun içerisinde vurma, uçan tekme atma, zıplama gibi pek çok hareket yapılabilmektedir. Dövüş hareketlerinin standartlarının yanında yeni hareketler eklenebilme imkanı sunulmaktadır.

Nasıl İndirilir?

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için Google play store’dan ücretsiz olarak indirilebilir.

Google Play İçin İndir

 

Tıklayınız