Stick Fight: Shadow Warrior indir

0
16

Nedir?

Stick Fight: Shadow Warrior zamanda ileri gidilerek gölge savaşçısı unvanını kazanmaya çalışılması için hazırlanmış ücretsiz bir oyundur.

Ne işe yarar?

Oyun gittikçe artan temponun olduğu eğlenceli bir macera sağlamaktadır. Oyun seviyelerinin ilerlemesiyle refleksleri zorlayacak şekilde zorlaşmaktadır.

Neler sunuyor?

Oyun zamanda ileri giderek düşmanlarla savaşmayı sağlamaktadır. Savaşmaya ve kazanmaya devam ettikçe düşman sayısı artmaktadır. Oyunda beyaz, yeşil ve kırmızı düşmanlar bulunmaktadır. Oyunda silah, zırh gibi yardımcı materyal kazanılıyor olmakla birlikte bir işe yaradığı söylemek mümkün değildir. Oyun seviyesi değiştikçe yapılacak kuşak müsabakası kazanıldığında yeni özellikler eklenmektedir. Oyun güzel grafikleri hızlı akışı bulunduğundan eğlencelidir.

Özellikleri?

Oyun grafik özellikleri ve renklendirmeler iyi seviyededir. Oyunun akışı gittikçe heyecan düzeyini artırmaktadır. Oyunla birlikte müzik desteği eğlencenin artmasını sağlamaktadır. Oyun içerisinde seviyeler arasında usta ile yapılan mücadele kazanılması halinde kuşak kazanarak dövüşme yeteneği artırılmaktadır. Kuşak kazanılamaması durumunda 200 altın verilmek zorunda kalınmaktadır. Siyah kuşağa ulaşıldığında ustalar listesine adını yazdırma olanağı bulunmaktadır.

Nasıl kullanılır?

Oyun Android işletim sistemi kullanan telefonlar ile Google play store, İos işletim sistemi kullanan cihazlar için Appstore’dan rahatlıkla ve ücretsiz olarak indirilip kurulmalıdır. Kurumu tamamladıktan sonra oyun başlayacaktır. Oyun başladığında standart düşmanlar beyaz, diğer düşmanlar kırmızı ve yeşil renkte olmaktadır. Düşmanları yendikçe puanınız artmaktadır. Oyun içerisinde alınan silahlar görsel amaçlı olması dışında bir işe yaramamaktadır. Ateşli silahlar işe yaramamasına karşın kılıçları almak gerekmektedir.

Zırhlar alındığında düşmanlar vurduğunda zırhsız andaki gibi puan kaybedilmektedir. Seviyeler arasında usta ile müsabaka yapılarak kuşak maçı yaparsınız. Kuşak maçını kazandığınızda kuşak alarak bir sonraki bölümde artan yetenekle mücadele edersiniz. Kuşak maçını kaybederseniz 200 altın kaybedersiniz. Diğer bölüm sonunda alamadığınız kuşak ile ilgili maça tekrar çıkarsınız.

Siyah kuşağa eriştiğinizde isminizi skor tablosuna yazdırırsınız. Gölge savaşçı olma yolunda ilerlemiş olursunuz. Oyunda her seviyede değişen ve arka plandaki animasyonlarla eğlenceli bir mücadele sağlayarak, sürükleyici bir savaşa devam edersiniz.

Nasıl indirilir?

İos işletim sistemini kullanan cihazlar için Appstore, android işletim sistemini kullanan cihazlar için Google play store’dan ücretsiz olarak indirilmektedir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız