Spirit Run indir | Android için sonsuz koşu oyunu

2
928

Spirit Run uygulaması Android işletim sistemiyle çalışan akıllı telefon ve tabletlere ücretsiz indirebileceğiniz sonsuz koşu oyunudur. Mobil cihazınızda daha önceden Temple Run oynadıysanız; Spirit Run uygulamasını şıp diye tanıyabilirsiniz. Çünkü Spirit Run’da da sonsuz bir maceranın içinde sürüklenip gidiyoruz.

Sonsuz koşu oyunları arayan kullanıcıların cihazlarına indirebileceği Spirit Run uygulamasında 5 farklı karakter bulunuyor. Bu karakterlerden her birinin farklı birer yaratığa dönüşme özellikleri bulunuyor. Böylece sonsuz yolda ilerlerken daha fazla puan toplamak ve daha fazla yol kat etmek kolaylaşıyor.

spirit-run-sonsuz-kosu-indir

Farklı grafikleri ve hatlarıyla dikkat çeken oyunda karşımıza çeşitli tuzaklar çıkıyor ve her ne pahasına olursa olsun canımızı kaybetmeden ilerlemeye; en yüksek skoru yapmaya çalışıyor. Tuzaklardan kurtulmak ve tehlikelerden uzak durmak da ayrı bir yetenek istiyor tabii. Temple Run, Subway Surfers gibi sonsuz koşu oyunlarından sıkılıysanız ve buna benzer oyunlar arıyorum diyorsanız Spirit Run uygulamasını deneyebilirsiniz. Ücretsiz olarak hizmet veren Spirit Run uygulamasını Android için indirmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adreslerine dokunmanız veya tıklamanız yeterlidir.

spirit-run-sonsuz-kosu-indir-2

Bilgilendirme: Spirit Run Apk versiyonu 1.13’tür.

google-play-downloadandroid_apk