Android için Snapseed indir

0
808

 

Google, Android kullanıcıları için uygulamalar yayımlamaya devam ediyor. Google’ın geliştirdiği son araçlardan biri de Google Snapseed. Telefonda profesyonel fotoğraf düzenleme uygulaması arayanların tercih edebileceği bir program olan Snapseed 2’yi indirerek telefon ve tablet üzerinden fotoğraflarda filtreleme, pozlama, beyaz dengesi, gölgelendirme, vurgu ayarları, kırpma, karartma, parlatma, ton rengini değiştirme ve daha pek çok işlem uygulanabilir.

Adobe benzeri bir uygulama olan Snapseed DNG, RAW, PNG uzantılı dosyalarda editleme, döndürme, dönüştürme, ayrıntıları özelleştirme ve küçük dokunuşlarla resimlerde ince ayarlamalar yapma olanağı sunuyor.

Snapseed 2 uygulamasının özellikleri neler?

  • Fotoğraflarınızı iyileştirin, selfie resimlerinizi en iyi hale getirin.
  • Özçekim fotoğraflar üzerinde pozlama, beyaz dengesi ayarlama, kontrast arttırma, farklı renk tonları uygulama özelliklerinden yararlanın.
  • Otomatik resim ayarlama, canlandırma, soluklaştırma, parlatma, doygunluk arttırma, karşıtlık azaltma arttırma gibi profesyonel fotoğraf düzenleme seçeneklerini kullanın.
  • Fotoğraf boyutu küçültme, ebatını değiştirme ve kırpma yaparak profil, kapak veya kişisel ayarlamalar yapın.
  • Fotoğrafları, sağa-sola dilediğiniz açıyla döndürün, farklı bir perspektif ve görünüm kazandırın.
  • Resimlerin dilediğiniz kısımlarına farklı efektler uygulayarak estetik ve şık bir kare elde edin.
  • Kırmızı nokta, sivilce, siyah nokta silme, yüzü güzelleştirme ve istenmeyen alanları editleme gibi değişiklikler yapın.
  • Yüz, burun kısmında parlatma yapma uygulaması ile en iyi ve en güzel sonuçlara ulaşın.

Diğer özellikler:

  • Snapseed Android telefon ve tablet kullanıcılarına bulanıklaştırma, parlaklık arttırma-azaltma, modaya uygun parlaklık, HDR modu, güçlü doku katmanları, yeşil kare tekniği- Retro, klasik, eski siyah beyaz filtreler, gri tonlamalı filtreleme, fotoğrafa uyumlu mükemmel çerçeveler özelliklerini sunuyor.

Snapseed nasıl indirilir?

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Playsiz Snapseed apk veya uygulama mağazası aracılığıyla yükleme yapılabilir. Uygulama güncelleme, sürüm yükseltme işlemleri için Android sürümü destekliyorsa indirme yapabilirsiniz.

Google Play’den indir

Boyut: 21.7 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 26 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.1 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 2.3.0

Snapseed apk indir