Shazam apk indir

0
446

Günlük 30 milyon çevrimiçi kullanıcı olan Shazam uygulamasını Android cihazınıza Apk veya Google Play üzerinden indirebilir, yeni müzikler bulmak için kolları sıvayabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz hizmet veren Shazam uygulaması sayesinde bildiğiniz ve daha önce dinlediğiniz fakat ismi hatırlamıyorum dediğiniz şarkıları keşfetmek için harekete geçebilirsiniz.

Shazam uygulamasına adını öğrenmek istediğiniz şarkının müziğini mikrofon aracılığıyla dinlettiğinizde kısa süre içerisinde tanır ve müziğin ismini öğrenmenizi sağlar. İsmini hatırlamakta zorlandığınız şarkıyı bulmak için Shazam simgesine dokunun ve şarkıyı dinletin.

Youtube’da, Facebook’ta ve diğer tüm sitelerdeki, uygulamalardaki videolardan çıkan müziği saniyeler içerisinde bulan Shazam ile isterseniz parçayı hemen satın alabilirsiniz. Shazam’ın özellikleri yalnızca bunlarla sınırlı değil. Shazam apk indirerek albüm incelemesi yapabilir, şarkıcı ve sanatçıların otobiyografilerini okuyabilirsiniz. Bunun yanında Shazam’ı kullanan diğer kullanıcıların dinledikleri parçaları da keşfedebilirsiniz.

shazam-muzik-bulma-uygulamasi

Youtube’da video izlemek, şarkı etiketlemek gibi fonksiyonları da bulunan Shazam apk’nın güncel sürümünü sitemizden indirebilirsiniz. Shazam müzik ismi ve şarkıyı söyleyenin ismini bulma uygulamasının son versiyonu olan Shazam apk 5.0.1-14112618 sürümünü Android için indirmek ve cihazınıza ücretsiz olarak yüklemek için buraya gidin.

Bilgi: Shazam uygulamasının full apk, bedava full + full gibi başlıklar altındaki sürümlerine itibar etmeyin. Uygulama zaten ücretsiz olup, sizden kullanım ücreti tahsil etmemektedir. Shazam uygulaması Android 2.0 ve üzeri işletim sistemine sahip Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Casper Via, Sony Xperia, Turkcell T 50, Zenfone ve diğer Android telefon veya tabletler için indirilebilir.

Shazam
Shazam
Price: Free+
Shazam
Shazam
Price: Free