Sd karttan silinen fotoğrafları nasıl geri getirebiliriz?

0
7012

Active File Recovery ayrıca Windows karayollarını destekler. Ona tıklayıp Shift veya Ctrl tuşlarına basıp birden fazla dosyayı seçip kurtarabilirsiniz.

Kurtarmak istediğiniz dosyaları bulduktan ve seçtikten sonra dosyayı sağ tıklatıp Kurtar diyebilirsiniz.

Dosyalarınızın Kurtarma konumunu seçmenizi veya onaylamanızı isteyen Kurtarma Seçenekleri penceresi açılır. Ayrıca, kurtarma işlemini yalnızca silinmiş dosyalarla sınırlayabilirsiniz. Hasar görmüş dosyaları kurtarıyorsanız, yalnızca Var olan onay kutusunu işaretleyin.

Elbette, silinen bazı dosyaların yanı sıra bazıları zarar görmüş dosyaları kurtarmaya çalışıyorsanız, hepsini işaretlemeyi unutmayın onay kutusunu işaretleyin

Önemli:  Silinen dosyalarınızı daha önce sildiğiniz aynı sabit sürücüde kurtarmayın.

Daha fazla kişiselleştirme için sol alt köşedeki Diğer Seçenekler … ‘e tıklayın, bu Ayarlar penceresini açacaktır.

Genel penceresinde, Tarama sonuçlarınızın saklama yerinin yanı sıra tarama ve yerel aygıtlarınızla ilgili bazı diğer seçenekleri de seçebilirsiniz

Kurtarma sekmesinde ilk Kurtarma Seçenekleri penceresindeki özellikler esas alınır. Ayrıca kurtarılan dosyalarınıza otomatik olarak adlarını değiştirebilir ve onlara temel bir ad verirdiniz ve her biri için daha sonra bir numara ekleyebilirsiniz.

Resimler sekmesi, görüntü oluşturma ve saklama için ayrılmıştır. Burada, görüntü saklama yolunu, sıkıştırmayı, parça büyüklüğünü vb. belirtebilirsiniz.

 

Tıklayınız