Android için Scorp apk indir

0
1016

Scorp nedir?

Scorp uygulaması artık Android cihazlara indirilebilir durumda. Scorp farklı kategorilerde, ilgili sorulara yanıt olan videolar çekmenizi ve haber akışındaki videoları görüntülemenizi sağlayan uygulamadır. İlk başta iOS cihazlara gelen Scorp uygulaması artık Android telefon ve tabletler için indirilebilir.

Android Scorp ne işe yarıyor, nasıl kullanılır?

Android için Scorp apk yükleyerek binevi sözlük uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Ancak bu sözlük uygulaması diğerlerinden biraz daha farklı. Burada bir başlığı yanıtlamak için, Örneğin; Dünyanın en büyük yalanı, video çekmelisiniz. Videoyu çekip paylaştıktan sonra, kategori ve konu başlığı altında videonuz yayımlanıyor ve kullanıcılar tarafından görüntülenmeye hazır hale geliyor.
Scorp’ta video çekmenin nasıl yapıldığını öğrendik. Uygulama içerisinde yapabileceğiniz diğer işlemler ise kullanıcıların videolarını beğenmek, görüntülemek ve paylaşabilmek.
Scorp videoları kaç saniye?
  Uygulama bu açıdan Instagram’a benziyor. Skorp apk indirerek 15 saniye uzunlukta videolar çekebilirsiniz.
Scorp’u Android için nasıl indirebilirim?
      Scorp, Android işletim sistemi bulunan Samsung Galaxy, HTC, LG, GeneraL Mobile Discovery, Sony Xperia, Zenfone ve diğer çeşitli telefon yad a tabletler için ücretsiz indirebilir. Scorp apk güncelleme yapmak veya yeni Scorp apk indirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanmanız yeterlidir. Google Playsiz Scorp indir veya Google Play uygulama mağazasından uygulama yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
scorp-uygulama-a
Scorp Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.3.2

Boyut: 37.4 MB

Kategori: Sosyal

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2015

Destekleyen cihazlar: Android 4.0 ve üzeri

Scorp 1.3.2 apk indir