Score! Match indir

0
34

Nedir?

Score Match mobil uygulama alanında gerçek zamanlı çok oyuncu seçeneği ile top sürme, pas atma, çalım yapmak seçenekleri sunan bir futbol oyunu uygulamasıdır. Facebook arkadaşlarının da oyuna dahil edilerek online oynanabilmektedir. Galibiyetle oyunculara özellik kazandırılabilmekte farklı takımlar kurularak eğlence sağlamaktadır.

Ne işe yarar?

Oyun taktiklerinin geliştirilmesini arkadaşlarında dahil edilebildiği oyun düzeniyle gerçek maç heyecanının yaşanmasını sağlar. Oyuncuların ilgisini sürekli üst düzeyde tutan 3B grafikleri, akıllı yapay zeka uygulamaları, pek çok animasyonu sayesinde eğlence ve rekabet duygusu en üst seviyede sağlanmaktadır.

Neler sunuyor?

Arkadaşlarında oyun dahil edilmesi ile takımın özelleştirilmesini, taktiklerin seçilerek oyun becerilerinin geliştirilmesini sunmaktadır. Arkadaş davet etme dışında dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar ile gerçek zamanlı karşılıklı yüksek tempolu maç heyecanı yaşanması sağlanmaktadır. Yapay zeka sayesinde animasyonların desteği ve 3B grafikleri ile farklı deneyim yaşama imkanına erişilebilecektir.

Özellikleri?

Online olarak dünyanın dört bir yanından oyuncuların kurdukları ve farklı taktikler uygulayan takımlarla başa baş mücadele etme imkanı bulunmaktadır. Motor oynayış, karmaşık olmayan basit, yaratıcı ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşanabilecektir. Çeşitli takımlarla farklı sahalarda maç yaparak şampiyonluğu ilerlenebilecektir. Maç kazanarak yeni oyuncu türleri, kramponlar, düzenler ve sürpriz özellikler kazanılabilecektir. Oyuncuların yükseltilerek becerilerinin artırılabilmesi ve tam performanslarını gösterebilmesi sağlanabilmektedir. Arkadaşlarında eğlenceye dahil edilebilmesi için facebook aracılığıyla davet seçeneği mevcuttur.

Nasıl kullanılır?

Google play store ve Appstore’dan indirilen uygulama ve kurularak eğlenceye başlanabilmektedir. Oyuncular, takım ve saha oluşturularak takımlar karşılaştırılacaktır. Çift parmakla oynanabilmektedir. Akıllı yapay zeka ve motor oynatma seçeneği sayesinde oyuncular gerçeğe yakın performans göstermektedir. Maçlar kazanıldıkça oyuncular yükseltilebilmekte, takım düzeni geliştirilebilmektedir. Oyuncuların aksesuar seçenekleri ile tam performans ve yeteneklerine ulaşılması sağlanabilmektedir. Takımların karşılaşması arkadaş veya başka oyuncuların yönettikleri takımlarla birebir mücadele ile zirveye ulaşabilme imkanı sağlamaktadır. Online seçenek sayesinde karşılaşma yapılabilecek farklı statlarda ve farklı güçlerde takımlara sahip oyuncuların yönettikleri takımlarla maç deneyimi yaşanabilecektir.

Nasıl indirilir?

Google play store’dan android cihazlar için, ios cihazlar için Appstore’dan indirilerek online oynanabilmektedir. Uygulama içi satın almalar mevcuttur.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız