Samsung Tab S3 Spen özellikle mi olacak?

0
1576

Akıllı telefonlardan sonra kendisini tablet alanında geliştirmeye çalışan Samsung firmasının yeni tabletinin son zamanların en iyi tableti olması bekleniyor. Note 7 telefonları ile hayal kırıklığı yaşattığı teknoloji dünyasına hızlı bir giriş yapmak için çalışmalarına başlayan firmanın Samsung Tab S3 Pen ile gelecek olması şimdiden en çok konuşulan haberlerin başında gelmeye başladı. Yarın lasmanı olucak Samsung Galaxy TAB S3 özellikleri dilerseniz nelermiş onlara bakalım

Samsung Tab S3 Pen özelikleri

Mobil Kongre Fuarı’na bomba gibi hazırlanan Samsung’un özellikle burada tanıtacağı yeni ürünlerinin başında S8 telefonu merakla beklenmeye başladı. Ancak akıllı telefonların dışında birde Samsung Tab S3 ile kullanıcıların karşısına çıkacak olan firmanın bu tabletinin basına sızan özellikleri hakkında sizlere bilgiler verelim.

9.7 inçlik bir ekran kapasitesi ile karşımıza gelecek olan  Samsung Tab S3 Spen tableti oldukça başarılı bir ekran grafiği ile gelecek. Yonga seti olarak ise Snapdragon 820 tercih eden bu tablet firmanın amiral gemi tabletleri arasında yerini alacak gibi duruyor. Tablet üzerinde bulunan 4 GB RAM kapasitesi ise oldukça hızlı bir tablet olacağını gözler önüne sermektedir.  Depolama alanı olarak ise kullanıcılarına 128 GB hafıza sunması oldukça başarılı. Birçok oyun ve programı aynı anda tablet üzerinde kullanma şansınızın olacağından dolayı bu hafıza kapasitesi yeterli denecek bir seviyede.

Kamera konusunda ise telefonlara benzer çözünürlükte bir kamera ile gelen Samsung Tab S3 Spen tabletin arka kamerasında kullandığı 13 MP çözünürlük kamera oldukça başarılı video ve fotoğraflar çekmenize imkan vermektedir. Ön kamera konusunda 5 MP çözünürlüğe sahip olan son derece başarılı bir mercek bulunduran tablet gerçekten fuarın en dikkat çeken ürünlerinin başında gelecek gibi duruyor. 26 şubat 2017 tarihinde tanıtılacak olan bu tabletin diğer özelikleri hakkında fuardan sonra sizlere açıklama yapmak istiyoruz. Linkini buradan paylaşınca izleyebilirsiniz.