Samsung J6 2018 Cep Telefonunda Hızlı Şarj Özelliği Var Mı?

0
21

Teknolojinin bizlere sunmuş olduğu ve daha canlı renkler, daha keskin kontrast ile 5.6 inç büyüklüğüne sahip, 18.5:9 oranında sonsuz ekran ile karşımıza çıkan ve samsung firmasının bizlere sunduğu bir cihazdan bahsedelim. Cihazda video izlerken, internette dolaşırken ya da oyun oynarken ekran büyüklüğü sayesinde o anın mutluluğunu yaşamak elinizde. Cihazın canlı 5.6 inçlik ekranı, daha fazla çoklu görev yapmanızı sağlamaktadır. Tek bir komutla aynı ekranda iki farklı uygulama açabileceksiniz. Bunu çoklu ekran sayesinde yapacaksınız.

Uygulamaları kapatmaya gerek kalmadan hem video izleyecek hem de aynı anda mesajlaşabileceksiniz. İşte bu harika cihaz samsung j6 olarak karşımıza çıkmaktadır. Çekmiş olduğunuz fotoğraflara netlik katabilecek, üç seviyeli ön flaş sayesinde gündüz ve gece selfie çektiğiniz zaman niteliği arttırmak için ve fazla parlamanın önüne geçebileceksiniz. Ayriyeten fotoğraflarınıza efektler katabilir ve kişiselleştirebilirsiniz. Yiyecek modu ile daha canlı görünüme sahip bir yemeğin fotoğrafını çekme ya da filtreler ile havayı değiştirebileceksiniz. Böylelikle özel anları kaçırmayıp bütün detayları yakalama imkanına sahip olacaksınız.

Daha Yaratıcı Olun

Özel temalar vasıtasıyla çekmiş olduğunuz ve düzenlemesini yaptığınız video ve fotoğraflarınızı canlandırmak amacıyla farklı kamera modları, yaratıcı filtreler ve çıkartmalar beraberinde gelecektir. Bu sayede yaratıcı efektler ile özel hikayenizi oluşturmak için çekmiş olduğunuz video ve fotoğrafları düzenleyebilirsiniz. Daha gelişmiş özellikler sayesinde, mevcut hikayenizi kategorilere ayırıp aileniz ve arkadaş çevrenizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Sadece Size Ait

Güvenlik konusunda 2018 yılında çığır aşan cihazı artık yüzünüze tutarak da açabileceksiniz. Hem de bu işlem anında gerçekleşmiş olacak. Size ait olan verilerin yanlış kişiler tarafından kullanılmasına, yüz tanıma sistemi son verecektir. Bu sistem yalnızca sizin için kolay ve hızlı bir şekilde hizmet verecek. Size ait olan cihaza erişmek sadece sizin parmaklarınız ile gerçekleşecek. Bu cihazda bulunan başka bir özellik ise çoklu görev yapmaya izin veren sitelere ve uygulamalara rahatlıkla giriş yapmanızı sağlayacak olan güvenli parmak izi ile giriş özelliğidir. Sadece sizin ulaşabildiği şifreli ve güvenli dosyalar oluşturabileceksiniz. Çekmiş olduğunuz video ve fotoğrafları aynı zamanda belgeleri oluşturmuş olduğunuz bu güvenli klasörde saklayabileceksiniz. İş konuşmalarınızı ve kişisel muhabbetlerinizi birbirinden ayırabilirsiniz. Dual messenger sayesinde sizin favori olarak kabul ettiği mesajlaşmaları uygulamanız içerisinde birde fazla hesap açarak, özel konuşma ve iş konuşmalarınız aynı uygulamada ayrı ayrı olma durumuna sahip olacak.

Sağlığınızda Cihaz İçin Önemli Yerde

Sorulan asıl sorunun cevabına gelince maalesef cihazın hızlı şarj özelliği bulunmamaktadır. Rahat bir şekilde geri yükleme ve yedekleme yapmayı ana ekran üzerinden sağlayabilirsiniz. 15Gb lık bir ücretsiz depolama alanı veren cihazınızda senkronize ve yedeklemelerinizi rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz. Sağlığınızı sa düşünen telefon health uygulaması ile parmağınız ucunda olan sağlığınızı destekleyecek aksesuar ve giyilecek olanların zevkini çıkararak hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayacak. Yukarıda özellikleri hakkında bilgiler verdiğimiz cihaz, son zamanlarda üretilen en iyi cihazlar arasında da yer almaktadır. Sizlerde eğer bu cihaza sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken fiyatlar konusunda en uygun olanını bularak, cihazı satın almak olacaktır.

Son Konular

 

Forum Sayfasına yönlendirileceksiniz