Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Silikon Koruyucu Kılıf

Dokusu ve Renkleri ile Özel Üretimler

Telefon marka ve modelleri kadar kılıflarının da önemli hale geldiği günümüzde telefonu korurken bir takım özelliklerinden de kılıf sayesinde kullanılmaz olması orjinal olmayan kılıflarda yaşanabilen durumlar arasında yer alıyor. Samsung kılıf konusunda da tıpkı telefon konusunda olduğu gibi hassas. Bu amaçla üretilen silikon koruyucu kılıflar şık yapısının yanında oldukça konforlu bir kullanıma sahiptir.

Duruş bakımından elde rahat tutma ve kaymama özellikleri ile çok fazla kullanılan bir modeldir. Siyah renk seçeneğinin yanı sıra gri, yeşil ve pembe tonlarında da üretimi yapılmıştır. Samsung S9 üretimi ile telefon seviyesini bir kat daha artırmıştır. Bu sebeple keyifli bir kullanıma devam edebilmek için düşmelere ya da çarpmalara karşı ürünü korumak gerekir. Bu korumayı maksimum seviyeye çekebilmek için Samsung Galaxy S9 Silikon Koruyucu Kılıf kullanılarak daha rahat bir kullanım sağlanacaktır.

Muhteşem Donanımı İle Silikon Kılıf Özellikleri

Görünümü ile muhteşem bir yapıya sahip olan bu ürün doku olarak cebe rahatça konulur ve çıkartılma esnasında da oldukça rahattır. Samsung aksesuar modelleri her yönü ile itina ile tasarlanmış ürünlerdir. Kalite ve muhteşem tasarım gücünün aynı üründe yer alması ile oluşan bu silikon kılıfların üretildikleri malzemeler birçok dış etkene karşı hem kendisini hem de telefonu koruma özelliğine sahiptir. Birçok kişi telefonun görünüşünün bozulacağını düşündüğü için kılıf kullanmaz. Oysa silikon özellikte üretilmiş olan bu kılıf görünüşü bozmayacağı gibi oldukça havalı bir duruş sergiler.

Gri ve yeşil seçeneklerinin de yaygın olarak kullanıldığı modellerde erkekler ve kadınların renk seçeneklerinin tamamını eşit bir şekilde kullanıldığı görülür. Bu keyifli ve sağlıklı kullanım telefonun büyüleyici özellikleri ile bütünleşir. Cihazın parmak okuma sensörü cihazın arkasında kameranın alt kısmında yer alır. Bu nedenle kılıf bu okuma işleminin rahatça yapılmasını sağlayan bir yapıda tasarlanmıştır. Samsung marka olarak gerek cihazlarında gerekse kılıflarında pürüzsüz dokusu ile hoş bir kullanım etkisi bırakacaktır. Oval kenarları sağlıklı bir şekilde kaplayan kılıf silikon madde ile kaplanıldığından dolayı çok uzun zaman kullanılması mümkündür.

Samsung S9 Siyah Silikon Kılıf EF-PG960TBEGWW
Samsung S9 Pembe Silikon Kılıf EF-PG960TPEGWW

 

 

Samsung S9 Mavi Silikon Kılıf EF-PG960TLEGWW
Samsung S9 Gri Silikon Kılıf EF-PG960TJEGWW
Samsung S9 Plus Siyah Silikon Kılıf EF-PG965TBEGWW

Diğer Ürünler için:

Mobilgim N11 Satış Mağazası

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Led View Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Koruyucu Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Hiperknit Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Clear View Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Alcantara Kılıf

Paylaş