Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Koruyucu Standlı Kılıf

Dik Durma Özelliği

Mükemmel telefonlara yakışacak aksesuar üretimi oldukça önemlidir. Galaxy S9 telefona sahip olanlar en az telefonun kendisi kadar harika bir koruyucu ile telefonlarını koruyarak bu bütünlüğü devam ettirebilirler. Samsung Galaxy S9 Koruyucu Standing Kılıf farklı donanımsal özelliklere sahip olan bir üründür. Bu üründe telefonuna takan kullanıcılar telefon ellerinde değilken video izlemek ya da canlı görüşme yapmak istediklerinde oldukça konforlu bir duruşa sahipler.

Standing özelliği olarak da bilinen dik durma özelliği telefonun arka kısmında yer alan kameranın alt tarafından devam eden bir ayak vardır ve bu ayak telefonu tam dik olmamakla beraber yatay bir formda tutmaya yarar. Bu duruş elleri kullanmadan telefonu maksimum düzeyde kullanmak için tasarlanmış muhteşem bir özelliktir. Samsung kalitesine yakışır bir kılıf olan bu ürünün muhteşem ekran kalitesi ile dizi ya da filmleri bile bu özellik ile rahatça izlemek mümkündür.

Muhteşem Telefon Kadar Muhteşem Kılıf

           Orjinal bir ürün olan bu tasarımın oluklu yapısı harika bir görsel özellik katar. Stantlı özel yapısının yanında marka ve modele birebir uyduğu için kamera açısı bakımında ses alma ya da karşı tarafa ses gitme gibi sorunların hiç birisi yaşanmaz. Ses açma ya da ses kapama düğmelerinde olduğu gibi ekranı açma kapama düğmelerinde de herhangi bir performans düşüklüğü yaşanmaz. Renk olarak siyah ve gümüş renk seçeneklerine sahip olan bu ürün parlak yapısı ile olukların bulunduğu kısımlar ile birlikte farklı bir renk karışımı var gibi görünse de bu özellik muhteşem tasarımın eseri olup kılıflar sadedir.

S9 kalite olarak muhteşem özellikler ile donatılmış bir telefondur. Parmak okuyucu alanının arka kısımda kameranın alt kısmında olması sebebi ile kılıfın önemli olduğu bir model olması sebebi ile donanımsal olan bu özellikleri kısıtlamadığı gibi desteklemesi gerekir. Tam da bu anlamda istenilen bir yapıya sahip olan bu ürün rahatça parmak okuma alanına erişilmesi için o bölgeyi tıpkı kamera gibi açıkta bırakarak kullanım kolaylığı sağlamıştır. Oluklu yapı ise telefonun elden kaymasını engelleyecek girinti ve çıkıntılar sayesinde güvenli bir tutuş sağlamış olur.

Samsung S9 Plus Gümüş Koruyucu Standlı Kılıf EF-RG965CSEGWW
Samsung S9 Plus Siyah Koruyucu Standlı Kılıf EF-RG965CBEGWW
Samsung S9 Standlı Koruyucu Gri (Silver) Kılıf EF-RG960CSEGWW
Samsung S9 Standlı Koruyucu Siyah Kılıf EF-RG960CBEGWW

Diğer Ürünler için:

Mobilgim N11 Satış Mağazası

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Silikon Koruyucu Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Led View Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Hiperknit Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Clear View Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Alcantara Kılıf

Paylaş