Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Hiperknit Kılıf

Samsung 2018 yılında çıkarttığı S9 modelini satışa sunmadan önce, resmi ürettiği kılıfları satışa sundu. Hiperknit kılıflarının malzemesi, suni ve kaliteli bir deridir. Genel olarak da ayakkabı ve çantaların yapımında kullanılır. Telefonları koruma açısından da oldukça sağlam olan ürünlerdir. Samsung Galaxy S9 ve S9 plus modeli için ürettiği hiperknit kılıfları, oldukça şık duran modellerdir. Led ışıklı olarak üretildiği için fazlası ile kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Hiperknit Kılıfları Hangi Renklerde Üretildi?

Hiperknit kılıflarını samsung resmi olarak ve orjinal aksesuar olarak üretti. Üretilen renkler, kırmızı, siyah, gri ve kırmızı olmakta. Her kılıfın özellikleri aynı, kullanılan basit bir mekanizma ile telefon ekranı kılıfa yansıtılıyor. Alacak kişilerin, renk konusunda kararsız kalmalarına gerek yoktur. Her renkte görüntü kalitesi yüksek ve nettir.

Hiperknit Kılıflarının Avantajları Nelerdir?

Telefon üreten markalar, kılıflara önem ve öncelik vermiyorlar. Bu neden ile alınan kılıflar kaliteli ve birebir bir uyumlu olmuyor. Telefonlarının şık durmasını ve aynı zamanda güvende olmasını isteyen kişiler de hüsrana uğruyor. Fakat Samsung bu yıl telefon modellerine verdiği önemi koruyucu ve aksesuarlara verdi. Led ışıklı ürettiği ve kendi marka adı ile tanıtıma sunduğu kılıflar büyük ilgi gördü. Hiperknit kılıflar, telefon ekranını kapatan modellerdir. Ekrana yansıma olma özelliği ile gelen bildirim ve saat, tarih gibi bilgiler, ekran kapağı kaldırılmadan görülebiliyor. Tutuş olarak da el ile uyum sağlıyor. Renkleri de orjinal tarzı ve yeniliği seven kişiler için oldukça ilgi çekici duruyor.

Hiperknit Kılıfları Koruma Yapıyor Mu?

Hiperknit kılıflarında, her kılıf modelinde olduğu gibi koruyucu olup olmadığı merak ediliyor. Fakat telefonları tamamen kaplaması ve malzemesi gereği fazlası ile koruyucu bir kılıftır. Kullanılan malzemesi, sert olmadığı için telefonlar düştüğünde ya da darbe aldığında etkilenmez. Kılıf da aynı şekilde etkilenmeyecektir. Bu durumun yanında, kılıfların şıklığı ve renk seçenekleri tercih sebebi olmasına neden olmaktadır. Genel olarak telefonların kalite değerini kullanılan kılıflar düşük gösterir ve şık bir görüntü oluşmaz. Hiperknit kılıfları, telefon kalitesini çok daha yükselten ve imaj sahibi bir tarz havası veren kılıflardır. Ürün üretiminde kullanılan maddeyi de bulmak çok zor olduğu için alınan kılıflar özen ile kullanılmalıdır.

Samsung S9 Plus Gri Hiperknit Kılıf EF-GG965FJEGWW

Diğer Ürünler için:

Mobilgim N11 Satış Mağazası

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Silikon Koruyucu Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Led View Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Koruyucu Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Clear View Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Alcantara Kılıf

Paylaş