Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Clear View Standlı Kılıf

Alımlı, Şık ve Çok Hassas

Her geçen gün yeni özellikleri ile büyüleyici ürünler üreten Samsung telefonları ile olduğu kadar ürettiği kılıfları ile de kendisine hayran bırakmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S9 clear view standing kılıf özelliği sayesinde görüntülü görüşmelerin ve video izlemelerin keyfini çıkarmak isteyenlerin bayılacağı özelliklere sahip olarak üretilmiş. Bu özelliklerin en başında gelen muhteşem tasarım artısı telefonu ister ön kapaklı ister arka kısmı kapatan bir kılıf olarak kullanmanın mümkün olmasıdır. Kılıfın arka kısmında iç içe geçen bir ayrıntı ile arzu edildiği zaman bu bölme telefonun ekranını da kapatabiliyor. Yalnız tek arka kısım için kullanılmak isteniliyor ise bu kılıf kendisini bir fazlalık gibi hissettirmeyecek özel yuvasına girerek bu özelliğini harika bir şekilde kamufle ediyor.

Rahat Rahat Video İzleme Özelliği Cezbediyor.

Dizi, film ya da video izlerken saatlerde telefonu elinde tutan kullanıcılar için telefonu herhangi bir yere yaslamadan izleyecekleri bir kalite seviyesinde kılıf üretildi. Telefon ve iki parçalı olan bu kılıfı bir üçgen haline getirerek istenilen süre boyunca bu duruş ile kullanılabilir. Orjinal ürünlerde yer alan bu ekstra avantajlar hayatı kolaylaştıran özelliklere sahiptir. Bu özellikler ile donatılan aksesuar modellerinde renklerde ön plandadır. Silik ya da soluk renk ve desenler yerine canlı ve kaliteli görünüm çok önemlidir. Bunu yaparken oldukça zarif bir biçimde yapan Samsung koruyucu konusunda da tıpkı telefonda olduğu kadar iddialı olduğunu göstermekten kendisini alamıyor.

Samsung Kılıf Kullanıcılarına Harika Bir Kullanım Kolaylığı Hediye Ediyor.

Samsung marka olarak ürettiği bu kılıfta temiz ekranda denilen bir özelliği kullanıyor. Bu özellik ön ekran için tasarlanan kılıfı telefonun ön kısmına getirdiğinde ekran dokunmatiğini kullanabilme özelliği sağlar. Bu sayede telefon ekranında yer alan ismi gören ve kılıfı açmadan gelen aramayı kontrol edebilen bir yapı tasarlanmıştır. Ön kısımdaki kılıf tamamen şeffaf olduğu için saat ya da diğer bilgiler de kılıf kapalı iken bile görülebilir. Altın sarısı, siyah ve mavi renk seçeneklerinin olduğu bu model canlı renkleri ile dikkat çekerken kullanıcılarını mutlu ediyor.

Samsung S9 Plus Altın Clear View Standlı Kılıf EF-ZG965CFEGWW
Samsung S9 Plus Mor Clear View Standlı Kılıf EF-ZG965CVEGWW
Samsung S9 Plus Siyah Clear View Standlı Kılıf EF-ZG965CBEGWW
Samsung S9 Plus Mavi Clear View Standlı Kılıf EF-ZG965CLEGWW
Samsung S9 Siyah Clear View Standlı Kılıf EF-ZG960CBEGWW
Samsung S9 Altın Clear View Standlı Kılıf EF-ZG960CFEGWW
Samsung S9 Mavi Clear View Standlı Kılıf EF-ZG960CLEGWW

Diğer Ürünler için:

Mobilgim N11 Satış Mağazası

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Silikon Koruyucu Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Led View Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Koruyucu Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Hiperknit Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Alcantara Kılıf

Paylaş