Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Alcantara Kılıf

Yumuşacık Dokusu İle Elden Düşmeyen Telefona Layık Bir Kılıf.

Telefon marka ve modellerinde lider marka olan Samsung görünüm ve kullanım kolaylığını da daima ön planda tutan bir dev firmadır. Samsung’a yakışacak Samsung Galaxy S9 Alcantara Kılıf cihazı dış etkenlerden koruyan önemli bir ekipmandır. Alcantara yapı olarak süete benzese de doku olarak biraz daha farklıdır. Yumuşacık bir yüzeye sahip olan bu kılıf mükemmel koruması ile de kullananlardan tam not almaktadır. Kılıfın kamerayı ya da sesi etkilemeyen özel yapısı sayesinde sanki kılıf yokmuş gibi rahat bir şekilde kullanılması büyük bir avantajdır. İncecik yapısı ile cebe koyulduğunda kaba bir görünüm oluşturmaz.

Renkler Canlı ve Çeşitli

Birçok avantajı ile özel telefon marka ve modelleri arasında yer alan Galaxy S9 aksesuar bakımında da özel ve seçkin olmalıdır. Tam da bu amaçla üretilen alcantara kılıflar kapaksız olarak kullanılan modeller arasında yer alır. Renk olarak kırmızı kılıfı ile oldukça gösterişli ilken kullanışlı olmayı da başarabilen nadir ürünler arasında yer alıyor. Sadece kırmızı renk ile sınırlı olmayan bu muhteşem üründe yeşil, mavi, siyah renklere de sahiptir. Renkler oldukça canlıdır ve telefonun muhteşem yapısına uyum sağlayan bir özelliktedir.

Telefonu Kazalardan Korumanın En Nazik Şekli

Gün içerisinde sürekli elde olan telefonların kazalara maruz kalma ihtimali daha yüksektir. Bu kaza anlarında bir koruyucu görevini üstlenen kılıflar, telefonları mümkün olduğunca koruyarak orjinal yapısını bozmadan kullanılmasını sağlar. Özellikle Galaxy S9 gibi seçkin ürünlere yakışan bu eşsiz aksesuarlar ortamlarda da karizma katan faktörler arasında yer alır. Şık duruşu ve maksimum koruma kapasitesi sayesinde kalite ve inceliğin buluştuğu bu ürün elden kaymayacak bir formda üretilmiştir. Ses açma ve kısma düğmelerinin yanı sıra diğer yanda bulunan ekran açma kapama düğmesinin de çıkıntılı yüzeyi kolay kullanım sağlarken marka ve modelin sunduğu avantajların hiç birisini kaçırmadan kullanmaya olanak veren bir yapıda hazırlanmıştır. Hem uzaktan görünen şekli hem de yakından görünme şekli ile tarzı olan bu ürünün arkasında yazan marka ismi ile de tercih edilme seviyesi oldukça yüksektir.

Samsung S9 Alcantara Cover Kırmızı EF-XG960AREGWW
Samsung S9 Alcantara Cover Yeşil EF-XG960AMEGWW
Samsung S9 Alcantara Cover Siyah EF-XG960ABEGWW
Samsung S9 Plus Alcantara Cover Kırmızı EF-XG965AREGWW
Samsung S9 Plus Alcantara Cover Siyah EF-XG965ABEGWW
Samsung S9 Plus Alcantara Cover Yeşil EF-XG965AMEGWW

Diğer Ürünler için:

Mobilgim N11 Satış Mağazası

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Silikon Koruyucu Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Led View Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Koruyucu Standlı Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Hiperknit Kılıf

Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus Clear View Standlı Kılıf

Paylaş