Samsung Galaxy S6 metal kasayla mı geliyor?

0
380

Apple’ın iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerini çıkararak yenilikçi adımlar atması, Samsung’u harekete geçirdi. Kullanıcıların yüksek beklentisinin bilincinde olan Samsung’un kesinlik plastik kasadan vazgeçip iPhone’da olduğu gibi metal kasaya başvurması bekleniyor.

Samsung’un metal kasa kullanacak olmasını firma içinden teyit eden kişi ise uluslarası ilişkiler şefi Robert Yi. Yapılan mali rapor toplantısında yenilikçi, üst düzey akıllı telefon çıkaracaklarını açıklayan Robert Yi, tüm Samsung takipçilerini tatmin etti diyebiliriz.

Yi’nin metal kasa üretimi konusunda bugüne kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadıklarını ve bundan sonraki süreçte Super Amoled HD ekran ile metal malzeme ürünlerinin daha fazla kullanılacağını açıklamasıyla Samsung’un farklı bir yöne adım attığından ve Samsung Galaxy S6’nın metal kasa ile geleceğinden emin olduğumuzu söyleyebiliriz.samsung-galaxy-s6-konsept

Size verdiğimiz bu haberin yanında Galaxy S6 modelleri ile ilgili konsept fotoğraflar, tabiri caizse prototip görüntüler gelmeye devam ediyor. Bunlardan bir yenisi de PhoneArena’nın paylaşmış olduğu aşağıdaki görseller. Samsung Galaxy S6’nın örnek resimlerine göz atarak nasıl bir telefon olacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

1422551889_alleged-galaxy-s6-renders-2

1422551881_alleged-galaxy-s6-renders-1

1422551810_alleged-galaxy-s6-renders

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Eğer Samsung bu konsept ile karşına çıkarsa Galaxy S6’yı tercih eder misin?