Samsung Galaxy S4 Android Lollipop 5.0.1 güncellemesi sızdı

0
428

Samsung Galaxy S4 kullanıcılarına müjde. 2015 yılında Android Lollipop 5.0 güncellemesinin geleceği kesin olarak biliniyordu ancak tarih konusunda kaygılarımız vardı. Tüm tasalarımızı dertlerimizi bir kenara bıraktık.  Samsung Galaxy S4 için uzunca süre konuşulan “Gelecek mi gelmeyecek mi?” muhabbeti sona erdi. Artık Galaxy S4 için Android 5.0 Lollipop güncellemesini indirebilirsiniz.

Ancak güncellemenin orijinal olmadığını, sızıntı olarak edinebileceğinizi belirtmek isteriz. Güncelleme genel itibariyle verimli ve istenilen doğrultuda çalışıyor fakat bazen ortaya bazı hatalar çıkabiliyor.

Eğer resmi sürüm güncelleme açıklamasından önce Android Lollipop 5.0.1’i denemek istiyorsanız verilerinizi yedek alın. Bizim yüzümüzden dosyalarınızı kaybetmeyin, bize hakaret etmenizi istemeyiz. Benim telefonumun garantisi var, böyle angarya işlerle uğraşamam diyorsanız resmi güncellemeyi bekleyin. Mart ayında Android Lollipop 5.0.1 sizlerle birlikte olacak. KitKat 4.4 sürümüne ancak o vakitte veda edebilirsiniz.

samsung-galaxy-s4-lollipop-5-0

Android Lollipop 5.0.1 güncellemesini denemek isteyenlere tekrardan hatırlamak isteriz ki telefonunuzun komple yedeğini alın. Olası bir veri kaybına karşı yedeksiz geri alma işlemi yapamayacağınızı untumayın.

Güncellemeyi buradan indirebilirsiniz.

Eğer detaylı bir araştırma yapayım diyorsanız burayı ziyaret edebilirsiniz.