Android için Modifiyeli Şahin Park Etme apk indir

0
1879

Tofaş’ın klasik modellerinden biri olan Şahin aracının Android için cep mobil uygulaması yayınlandı. Tofaş tutkunları için özel olarak geliştirilen Şahin park etme oyunu sayesinde sürücülerin vazgeçilmezi olan yanlama, araba park etme ve modifiye etme gibi özellikleri kullanın.

 Modifiyeli Şahin Park Etme uygulamasının özellikleri neler?

Google Play Store üzerinde en çok indirilen ve en çok beğenilen uygulamalardan biri olan Şahin park etme apk oyunu Android cep telefonu ve tablet kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor. Arabanızı modiye etmek için 9 farklı renk, 8 spoiler, 5 farklı jant ve 6 farklı ve birbirinden çekici egzoz seçeneği bulunuyor.

Plaka değiştirme ve araç parçalama özelliği sayesinde Tofaş Şahin’e daha yakından göz atabilir, aracınızı istediğiniz şekilde dizayn ederek günlük hayatta mevcut olan modifiyeli araçları mobil uygulamaya uyarlayabilirsiniz.

Uygulamada, driftçiler yani arabayı yanlayanlar, kaydıranlar da düşünülmüş. 3 farklı drift haritası ve otoparkın yer aldığı Şahin sürme ve park etme oyunu giderek zorlaşan 112 özel bölümden oluşuyor. Gerçekçi sürüş deneyimi, araba görünümü ve simülasyonuyla en iyi araba park etme oyunu olmaya aday uygulamalardan biri olan Şahin oto park etmede direksiyon, gaz ve fren butonları bulunuyor.

Bunun yanında dakikaya göre veya hızlı araba park etmeye göre en çok yıldızı toplayabilirsiniz. Araca farklı kameralardan göz atarak dış görünümüne, park ederken kalan boşluğa bakabilirsiniz.

 Modifiyeli Şahin Park Etme nasıl indirilir?

Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Şahin Park Etme indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony XPeria , General Mobile ve diğer çeşitli cihazlar için uygulama mağazasından veya Google Playsiz indir ebilirsiniz. Ayrıca Şahin Park Etme apk güncelleme ve son sürümü yüklemek için aşağıdaki bağlantıları kullanın.

 Modifiyeli Şahin Park Etme Google Play indir

Sürüm bilgisi: 4.1

Boyut: 36.8 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 1 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.4 ve üzeri

Modifiyeli Şahin Park Etme apk indir