Android için Şahin Park Etme (Apk) indir

0
708

Şahin Park Etme, Android uygulamaları platformunda yer alan ve Barış Kaplan tarafından geliştirilen araba oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere eski zamanlarda ülkemizi kasıp kavuran Şahin modellerini bu uygulama ile park ediyoruz. Simülasyon oyunları kategorisinde yer alan Şahin araba park etme oyununu mobil cep cihazınız için yükleyerek aracı doğru ve düzgün biçimde park etme yeteneğinizi geliştirebilir, boş vakitlerinizi şahin kullanarak eğlenceye dönüştürebilirsiniz.

Şahin Park Etme özellikleri neler?

Çoğu simülasyon oyununda olduğu gibi bu uygulamada da gerçek araç fiziği bulunuyor. Bu gelişmiş özellik kullanıcılara daha iyi grafik ve oyun deneyimi sunuyor. Birbirinden farklı seviyeler, kolay kullanılabilir direksiyon, gaz ve fren butonları ise diğer özellikler arasında.

Şahin Park Etme nasıl oynanır?

Size hitap eden Şahin modelini seçin. Oynamak istediğiniz parkuru seçin ve başlaya basın. Belirlenen sürede aracınızı sarı işaretli alana park edin.

Nasıl indirilir?

Uygulama iki farklı şekilde indirilebilir. Eğer cihazınızda Google Play Store yoksa apk formatında Download klasörüne indirme yaparak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Normal yoldan indirmek için Play indirme bağlantısını kullanın.

sahin-drift-parking-1

Google Play’den indir

Boyut: 28 MB

Kategori: Oyun / Araba

Dil: Türkçe

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.9

Şahin Park Etme apk indir