Android için Şahin Drift Oyunu 3D (Apk) indir

0
912

Şahin Drift Oyunu 3D ile karlı yollarda ve buz tutmuş virajlarda drift yapmaya, Şahin’i yanlayarak gitmeye ne dersiniz? O halde uygulamayı ücretsiz telefona indirin ve tutkulu olduğunuz aracınızla araba kaydırmaya, maharetinizi sergilemeye başlayın.

Şahin drift oyunlarından farklı olarak tek yol haritasına sahip olan uygulamada hiçbir yere çarpmadan tamamlamanız gereken buzlu ve karlarla örtülü bir parkur bulunuyor. Android Şahin araba sürme oyunları arasında en iyi oyun grafiklerine sahip olduğunu iddia eden uygulama telefonda az yer kaplayan ve karlı yollarda hünerinizi ortaya koymayı arzulayanlar için geliştirilen mini bir uygulama.

Şahin Drift Oyunu 3D nasıl oynanır?

Beyaz Şahin model Tofaş aracınızı seçin ve direk oyuna başlayın. Solda bulunan direksiyon ile arabanızı yönetin. Fren ve Hızlandırma butonları ile kaygan yolda en iyi şekilde drift yapın.

Özellikler:

  • HD görüntüde tek tip klasik beyaz Şahin,
  • 3 farklı açıdan araç sürüş keyfi,
  • Drift yapma ve egzoz patlatma,
  • Kolay kontrol sistemi,
  • İçeriden araba yönetimi,
  • Keskin virajlarda yanlayarak gitme

Şahin Drift Oyunu 3D nasıl indirilir?

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak Google Playsiz uygulamayı apk formatında indirebilir yada mağaza üzerinden telefon yada tablet için yükleyebilirsiniz. Uygulamanın apk formatında indirilmesi ve sorunsuz yüklenmesi için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar kutucuğunun işaretli olması gerekmektedir.

Google Play’den indir

Boyut: 39 MB

Kategori: Oyun / Araba

Dil: Türkçe

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.2

Şahin Drift Oyunu 3D apk indir