Android için Sahibinden.com indir

0
843

Sahibinden.com’un artık cep mobil uygulaması indirilebilir durumda. Android işletim sistemi için özel olarak geliştirilen sahibinden mobil uygulama sayesinde ilan görüntüleme, düzenleme, yayınlama, ilan için doping satın alma işlemleri gerçekleştirebilir, uygulamaya giriş yaparak Get’li ilan satın alma, Get’li ilan yayınlama, hızlı ve kolay arama, Yakınımda emlak ara işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Bunun yanında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen alışveriş ve ilan sitelerinin başında gelen Sahibinden.com cep mobil apk indirme yada Google Play Store uygulama mağazası üzerinden uygulamayı ücretsiz yükleme işlemini gerçekleştirerek, favorileri görüntüleme, ilan görüntüleme, sahibini arama, ilan, satıcı ve aramayı favoriye ekleme, ürünleri Facebook, Twitter gibi sosyal mecralarda arkadaşlarınızla paylaşma gibi özelliklerden yararlanabilirsiniz.

Uygulama Sahibinden.com tarafından geliştirilmiştir, resmi ve ücretsizdir. 2. el araba ilanları görüntüleme, motosiklet, ticari araç ve çeşitli diğer taşıtları listeleme gibi işlemler bu uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir. Konut, arsa, iş yeri ihtiyacı için de uygulama hizmetinizdedir. Satılık, kiralık ve diğer çeşitli satış yöntemlerine uygulama aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Sahibinden.com mobil alışveriş nedir, nasıl yapılır?

Uygulamaya üye iseniz, giriş yaparak ürünlere ulaşabilir ve satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Fatura ve teslimat adres bilgilerinizi doldurun, ödeme yöntemini seçin, ürünü satın alın. Ayrıca ürün satmak da Sahibinden.com  cep mobil uygulama ile mümkün. Fırsat günlerini yakalamak, kampanyalardan faydalanmak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak uygulamaya ücretsiz sahip olun.

sahibinden-uygulama-resimler

Sahibinden Google Play indir

Sürüm bilgisi: 2.5.1

Boyut: 6.98 MB

Kategori: Alışveriş

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2015

Destekleyen cihazlar: Android 4.0 ve üzeri

Sahibinden apk indir