Rocky Climb İndir

0
13

Nedir?

Rocky Climb Estoty Entertainment LLC şirketi tarafından Android telefonları için üretilmiş ve Google Play Store’da ücretsiz şekilde kullanıcıya sunulan bir macera oyunudur. 3 yaş ve üzeri için hazırlanmış olup daha çok gençlerin ilgisini çekecek bir oyundur. Tırmanılan en yüksek metreyi Skor olarak kaydeder ve tırmanırken toplanan Zümrütler ile yeni haritalar, yeni karakterler açılabilir. Her yaştan insanlar için basit fakat kesinlikle bağımlılık yaratacak bir oyundur. Amaç en yüksek dağ ve tepeleri tırmanarak fethetmektir.

Ne işe yarar?

Rocky climb evde dışarıda okulda veya herhangi bir anda beklemekten durmaktan kurtulmak için mükemmel bir yoldur. Zaman geçirmek için bire bir olan bu oyun açıldığı dakikadan itibaren zamanı unutturuyor.

Neler sunuyor?

Oyun kullanıcıya çok basit bir ara yüz sunarak direk eğlencenin içine girmesi için olanak sağlıyor. Başlangıçta standart dağ ve standart karakter ile başlayarak hızlı bir şekilde gelişme imkanı sağlıyor. Ücretsiz olarak indirilebilmesinin yanında içerisinde barındırdığı marketten para karşılığı Zümrüt satışı yapıyor ve bu yeni karakterler ve yeni haritalar için kısa yol olarak adlandırılıyor.

Özellikleri?

Oyun özelliklerinde procedurally altyapısı ile üretilen haritalar bulunuyor ve bunun sayesinde sonsuz özelleştirme seçenekleri sunuyor. Plenty ile üretilen karakterlerin kullanıcı isteği doğrultusunda basit ve eğlenceli şekilde kendisinin yapması sağlanıyor. Lider tablosu ile tüm dünyada ne kadar yukarı tırmandığını kullanıcıya gösteren Rocky Climb bu özelliği ile bir adım öne çıkmakta ve Akıllı Paylaşım özelliği ile en yüksek tırmanma rekorunda düşülen anı yakalayıp sosyal medyada paylaşma özelliğini içerisinde barındırıyor.

Nasıl kullanılır?

Kullanımı çok basit olan oyunu indirdikten sonra ilk ekranda direk oyuna başlanabilir. Bunun için ekranda “Tap To Play!” yazılı bölüme hafifçe dokunarak tırmanmaya başlanır. Tutunulan taşlardan sonra çok geç kalmadan diğer taşa tutunulması gerekir ve bunun için zaman ayarı yapılarak ekran üzerinde herhangi bir noktaya hafifçe basılır. Bu işlemden sonra karakter kolunu uzatarak diğer taşı yakalamaya çalışır ve hanenize skor eklenir. Esas olan konu zamanlamadır.

Nasıl indirilir?

Android telefonlardan Google Play Store’a girerek üstte bulunan arama tuşuna basıp Rocky Climb yazılarak uygulama yükleme ekranına ulaşılabilir ve yükle butonuna basarak kolayca indirip eğlenceye başlanabilir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

 

Tıklayınız