Android için Racing Fever indir (Apk)

0
388

Racing Fever, arcade yarış kategorisinde yer alan, Android işletim sistemi bulunan telefon ve tabletler için ücretsiz indirebileceğiniz popüler bağımlılık yapan yarış oyunu uygulamalarından biridir. Gerçekçi sürüş keyfi, multiplayer oynama özelliği ve kaliteli grafikler ile Google Play Store’da yarış tutkunlarının beğenisine sunulan Racing Fever macera dolu deneyimler vaad ediyor.

Gerçeğe yakın 3D grafiklerle donatılmış Racing Fever’a başlamak için en beğendiğiniz arabayı alın ve yarışmaya siz de dahil olun. En iyi ve en çok beğenilen Multiplayer araba yarışları arasında yer alan uygulamada arkadaşlarınızla yarışın, dünya genelinde düzenlenen Online araba yarışlarına katılın.

Mevcut 10 farklı araç arasından seçtiğiniz yarış arabasına modifiye yapın. Yarış arabasının motor, tekerlek, süspansiyon ve diğer özelliklerini upgrade yaparak en iyi otomobile sahip olun. Bunun yanında aracınızın dış görünümünü de değiştirin.

Yavaş çekim modunu kullanarak dönüşlerinizi kolaylaştırın. Oyunda sürekli kullanacağınız bir özellik değildir fakat bu özellik yarış esnasında belirli bir sürede dolar ve tekrar etkinleştirmeye açılır.

4 farklı mekanda yarışın: Köy, Çöl, Şehir ve Kar. Tek yönlü, gidiş geliş, tur tamamlama, zamana karşı araba yarışı, serbest sürüş modlarından dilediğinizde oynayın. Serbest sürüş modundaki kamyon, otobüs, minibüs, kamyonet ve diğer farklı araçlarla donatılmış trafikte performansınızı ortaya koyun. Farklı kameralardan yararlanarak arabanızı farklı açılarda görüntüleyin ve ilerleyin.

Son olarak belirli zaman dilimlerinde ortaya çıkan fırsatlardan faydalanarak büyük ödüllerin sahibi olun. Düzenli olarak giriş yaparak bonus kazanın. Eğer siz de yarış arabalarına ilgi duyuyorsanız, popüler ve gelişmiş araba yarışı oyunu Racing Fever’i aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak uygulama mağazası üzerinden veya Racing Fever apk olarak mobil cep cihazınıza yüklemeyi başlatın. Dilerseniz bu linkler aracılığıyla uygulama güncelleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Racing Fever Google Play indir

Sürüm bilgisi: 4.0.2.9

Boyut: 8.7 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 4 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Racing Fever apk indir