Pubg Mobile İndir

0
47

Nedir?

Pubg Mobile masa üstü cihazlarda ve oyun konsollarında fırtına estiren orijinal battle royale oyununun mobil cihazlara indirilebilir ücretsiz halidir. Strateji oyunlarından hoşlananlar için son derece eğlence ve zorluk derecesinin yüksek olmasının yanı sıra eğlence düzeyi çok yüksek bir oyundur.

Ne işe yarar?

Eğlenceli vakit geçirmeye, stratejik kararlar vererek galibiyetin perçinlenmesini sağlayarak kişisel tatmini en üst düzeye çıkarılmasını sağlamaktadır.

Neler sunuyor?

Mobil cihazlarda çok geniş oyun alanı sunan PUBG deneyiminin sunulmaktadır. Oyunda 100 kişilik ekibin her birisinin ada üzerinde mücadeleleri ile zafere ulaşması için verilen amansız mücadeleye ortak olunabilmesini sağlar. Oyun içerisindeki bölümlerde yüksek kalitede grafiklerin, gerçekçi efekt ve ses düzeyi ile oyunun içinde hissedilmesi sağlanmaktadır. Gerçekçi ve birbirinden güçlü silahlar bulunmaktadır. Çeşitli araçlar kullanarak rakiplerden kaçmak, kovalamak yarışmak mümkün olmaktadır. Arkadaşlarında davet edilerek beraberce oyunun keyfine varılabilmesine imkan sağlamaktadır. Oyundan zevk almayı engelleyecek oyun içerisinde hileye izin vermeyen koruma bulunmaktadır.

Özellikleri?

Mobil telefonlarda yaşanması zor olan PBUG deneyiminin yaşanmasını sağlamaktadır. Oyundaki bölümlerde ve savaşma sahnelerinde oyunun zevkini doyasıya çıkarılabilmesi için yüksek kalite grafikler ve HD ses sayesinde oyunun içindeymiş gibi hissedilecektir. Yakın dövüş silahlar, ateşli silahlar, oyun ilerledikçe geliştirilebilecek sürekli gelişen teçhizatlar sunularak giderek artan bir hakimiyet ele geçirilmesini imkanı vardır.

Kamyon, tekne, araba ve motosikletten oluşan çeşitli araçlardan oluşan araçlarla kovalama, kaçma, yakalama ve yarışma için kullanılabilmektedir. Rakiplere arkadaş dayanışmasıyla karşı koyabilmek için arkadaşları da oyuna davet ederek arkadaşlarla oyun içerisinde sohbet ederek mücadele edilebilmektedir. Güçlü hile koruma sistemi ile her oyuncu yeteneği seviyesinde puan ve özellik toplayabilmektedir.

Nasıl kullanılır?

Oyun android ve ios işletim sistemini kullanılan cihazlar için Google play store ve Appstore’dan indirilerek kurulabilir. Kurulduktan sonra oyuncu seçilerek oyuna başlanabilecektir. Oyunda arkadaş davet edip konuşmak için android için wechat programı indirilmelidir. İos için Çince Appstore’dan wechat indirilmelidir. Oyun iki elle kontrol edilerek görülen silahlar alınıp verilen görevler yerine getirilmelidir.

Nasıl indirilir?

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için Google play store’dan ve İos işletim sistemlerini kullanan cihazlar için Appstore’dan indirilebilmektedir.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

 

Tıklayınız