Play Store’da yalnızca uygulamaları görüntüleyin

0
359

Kullanıcıların Google Play Store’da gezinirken sitem ettiği durumlardan biri de mağaza içerisinde çok fazla sayıda oyun bulunması. İrili ufaklı, gerekli gereksiz milyonu aşkın sayıda oyun ve oyun ile ilgili uygulamalar yüzünden Play mağazasını verimli olarak kullanamamak, küçük gibi görünse de, vaktimizi çalan ve bizi uğraştıran bir problem.

Oyun harici farklı kategorilerde uygulama bulma zorluğunun önüne geçmek mümkün. Google Play’de oyun etiketiyle yüklenmiş uygulamaları devre dışı bırakan ve yalnızca diğer alanlardaki yazılımları gösteren Apps: Play Store without Games (Uygulamalar : Oyunsuz Google Play Store) sayesinde bahsetmiş olduğumuz sorunun önüne geçebilir, daha kolay uygulama keşifleri yapabilirsiniz.

Google Play’de işe yarar uygulamalar bulmak, kaliteli uygulamaları görüntülemek için:

Uygulamanın çalışma mantığı çok basit, size adresini verdiğimiz mini aracı kullanarak “Yalnızca Uygulamalar ” sayfasına yönlendirilirsiniz ve direkt erişim sağlarsınız.

  • Tek donuşla Play Store’un en popüler uygulamalarını keşfedin.
  • İhtiyacınız olmayan oyunlardan kurtulun.
  • Top Charts ile trendlere göz atın.

Kurulum 

Aşağıdaki linki kullanarak uygulamayı Android mobil cihazınız için ücretsiz indirin.

app-google-play-store-without-games-mobilgim

YÜKLE

Play Store’u açın

 İndirdiğiniz uygulamayı başlatın. Gereksiz oyunların hariç tutulduğu listelere ulaşarak daha verimli uygulama araştırması yapın. Üst kısımdaki kategorileri kullanarak ihtiyacınız olanı görüntüleyin.
app-google-play-store-without-games-mobilgim-3
Çoğu Android kullanıcısı için küçük bir detay olabilir ancak uygulama odaklı sonuç almak için tercih edilebilecek yöntemler arasına eklenebilir.
NOT: Ücretli uygulamaları görüntülemesi sebebiyle bazı kullanıcılar bunların bedava indirilebileceğini düşünmektedir. Yazılımın böyle bir fonksiyonu bulunmamaktır ve bu yasal bir durum değildir.
Daha fazla bilgiye ulaşmak ve konu ile ilgili yardım almak için yorum panelini kullanın.