Android için Piano Tiles 2 indir

0
437

Piano Tiles 2 uygulaması, Android platformunda yer alan notalara basarak klasik müzik çalma oyunudur. Dünya genelinde en çok indirilen ve alanında en çok sevilen uygulamalardan biri olan Piano Tiles 2 ile klasik müzikleri, müzik bestecilerinin sahip olduğu ustalıkla çalmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak piyano çalma oyununu mobil cep cihazınız için ücretsiz indirin.

Piano Tiles 2 nasıl oynanır?

Uygulamayı başlattığımızda Home (Ana Ekran), Melodies (Melodiler), Hall (Turnuva), Settings (Ayarlar) seçenekleri ve üst kısımda oyunda katettiğimiz aşama, sahip olduğumuz can sayısı, oyun parası ve elmas karşılaşıyoruz. Orta kısımda ise çalmamız gereken klasik müzikler yer alıyor. Play butonuna basarak Piano Tiles 2’de müzik çalmaya başlıyoruz. Seviye atlamak ve daha fazla klasik müzik çalmak için Melodies alanını kullanabiliriz.

Oynanışı son derece basit olan Piano Tiles çalma ekranında 4 kolon bulunuyor. Yukarıdan gelen uzun ve kısa notalara en iyi sesi çıkarmak açısından zamanında basmamız ve şarkıyı sonuna kadar ilerletebilmek için hiçbir notayı es geçmememiz gerekiyor. Mozart, Tchaikovsky, Vivaldi, Beethoven, Chopin, Schubert  gibi bestecilerin bulunduğu tuşlara basarak piyano çalma oyununu siz de yükleyin, eğlenceye başlayın.

Nasıl indirilir?

Piano Tiles 2 , Android Samsung Galaxy, LG ,General Mobile, Casper Via, Sony Xperia, HTC, Piranha, Evo, Vestel Venus ve diğer Android telefon veya tabletler için aşağıdaki indirme butonu aracılığıyla yüklenebilir. Uygulamanın şuan Türkçe dil desteği bulunmuyor.

Boyut: 19.7 MB

Kategori: Oyun

Dil: İngilizce

Gereksinim: Android 4.0.3 ve üzeri

İndir