Photoscan – Google Fotoğraflar İndir

0
14

Nedir?

Google şirketinin Fotoğraflar uygulaması tarafından kullanılan PhotoScan, basılmış olan fotoğraflarınızı telefon kamerası yardımıyla dijital hale getirmenize yarayan bir uygulamadır. Telefon kamerasını kullanarak baskısı yapılmış fotoğraflarınızı dijital ortama aktarabilir, düzenleyebilir hatta fotoğraflarınıza efekt verebilirsiniz. Fotoğraflarınızın doğru renklere kavuşması için beğeni ile kullanabileceğiniz uygulama ile eski fotoğraflarınıza hayat verebilirsiniz. Ayrıca düzenlediğiniz fotoğrafları kaliteli resim formatında kaydedebilirsiniz.

Ne işe yarar?

Baskısı yapılmış fotoğraflarınızı dijital olarak düzenlemenize imkan veren PhotoScan – Google Fotoğraflar uygulaması ile yıpranmış, zarar görmüş fotoğraflarınızı telefon kamerası yardımıyla dijital ortama aktarabilir, fotoğraf üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. PhotoScan – Google Fotoğraflar uygulaması ile basılı fotoğraflarınızı kolayca telefonunuza aktarabilirsiniz.

Neler sunuyor?

PhotoScan – Google Fotoğraflar uygulaması baskı fotoğraflarınızı dijital olarak aktarılmasını sağlamanın yanında fotoğraflara efekt vermenizi de sağlayan bir uygulamadır. Fotoğraflarınızın en iyi şekilde aktarılmasını sağlamak için özel bir yazılım kullanan PhotoScan ile fotoğraflarınızı kayma olmadan, en iyi çözünürlükte telefonunuza aktarabilirsiniz.

Özellikleri?

PhotoScan – Google Fotoğraflar uygulamasının özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

-Baskılarınızın dijital ortama aktarılması sırasında otomatik çalışan kenar algılama sistemi fotoğraflarınızın doğru aktarılmasını sağlar.
-Baskı fotoğraflarınızın aktarılması sırasında perspektif düzeltme özelliğini kullanabilir.
-Uygulamada yer alan akıllı döndürme özelliği ile son derece profesyonel taramalar gerçekleştirebilirsiniz.
-Parlama önleyici sistem ile parlama yapmış fotoğraflarınızdaki parlaklığı tek tuşla yok edebilirsiniz.
-Dijital ortama aktarılan fotoğraflarınızı güvenle kaydedebilir, film ve filtreler ile fotoğraflara efekt verebilirsiniz.
-Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Google Fotoğraflar uygulaması ile aktardığınız fotoğrafları güvenle telefona kaydedebilir, isterseniz başka bir ortama aktarabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

Sadece telefon kamerasını kullanarak baskı fotoğraflarınızın en kaliteli şekilde dijital ortama aktarılmasını sağlayacak PhotoScan – Google Fotoğraflar uygulamasını kullanmak ise çok kolaydır. Telefonunuzun uygulama pazarından kolayca indirilen bu uygulamayı kullanmak için ihtiyacınız olan tek şey ise telefonunuzun kamerasıdır. Kamera yardımı ile taranarak aktarılan fotoğrafları istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Nasıl indirilir?

PhotoScan – Google Fotoğraflar uygulaması IOS ve Android tabanlı tüm telefonlarda kullanılabilmektedir. Telefonunuzun uygulama pazarına girerek ve arama bölümüne PhotoScan – Google Fotoğraflar yazarak uygulamaya kolayca erişebilir, hızlı bir şekilde uygulamayı indirebilirsiniz.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız