Photomath indir

0
3365

Avrupa’da düzenlenen TechCrunch Disrupt Europe London etkinliğinin Battlefield bölümünde ilginç bir uygulama tanıtıldı. PhotoMath isimli uygulama kalem kıpırdatmadan soru cevaplamanıza olanak tanıyor. Daha doğrusu siz telefonu sorunun üzerine getiriyorsunuz  ve cihazınızla işbirliği yaparak soruyu doğru olarak yanıtlıyorsunuz.

photomath-android-ios-nokia-lumia-download-indir

Matematik sorularını telefonun kamerası aracılığıyla çözmenize yarayan uygulama dilerseniz soruyu nasıl çözdüğünü de size adım adım gösteriyor. Anlık olarak cevap veren ve bir hesap makinesi kadar hızlı olan uygulamayı iOS ve Windowsphone tabanlı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

photomath-indir-download-logo

Denklem, problem, dört işlem ve daha pek çok matematik sorusunu kamerayla görüntülüyorsunuz ve uygulamanın arttırılmış gerçekliği ile doğru cevabını bulabiliyorsunuz. Şuan için el yazısı desteği bulunmayan uygulama geliştirilme aşamasında. Beta sürümünde olmasına rağmen Avrupa’da büyük yankı uyandıran PhotoMath- FotoMatematik- FotoMat uygulaması ileride pek çok öğretmenin canını yakacak gibi görünüyor.

Uygulamayı iOS ve Windows Phoniçin indirmek istiyorsanız sahip olduğunuz işletim sisteminin üzerine tıklayın.

Bilgilendirme: PhotoMath şimdilik Android platformunda destek vermemektedir. Apk sürümü bulunmamaktadır. Bunun yanında Blackberry OS, Symbian için uygun sürümü yoktur. PhotoMath’i yalnızca iPhone, iPad ve Nokia Lumia cihazlar için indirebilirsiniz. Yapılan açıklamalara göre Photomath’in Android’e 2015 yılında gelmesi bekleniyor.

Bilgilendirme: Photomath Android için indirmek istiyorsanız 2015 yılına kadar beklemeniz gerekiyor.

PhotoMath uygulamasının nasıl çalıştığını gösteren video:

PhotoMath Android’e ne zaman gelecek?

Photomath indir (Android)