Photomath Android’e ne zaman gelecek?

0
859

Photomath uygulaması şuan için yalnızca iOS ve Windows Phone platformlarında hizmet veren, içerisinde barındırdığı kamera ile dört işlem sorularını, denklemleri, kesirli işlemleri çözmeye yarayan bir yazılımdır. Tanıtımının hemen ardından dünyada onbinlerce kişi tarafından indirilen telefon kamerasıyla matematik sorusu cevaplama uygulamasının Android için indirilebilir bir sürümü bulunmuyor.

Photomath yazılımını geliştiren şirket çalışanlarının yaptıkları açıklamaya göre telefonu veya tableti sorunun üzerine tuttuğunuzda size yanıtını veren uygulama en erken 2015 yılında Android’e gelecek. Üzücü bir haber ancak ümidinizi yitirmeyin. Bakarsınız Photomath’ın sürpriziyle belki de 1 ay içerisinde bu uygulamayı Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Sony Xperia, Casper Via, Piranha, Huawei, Turkcell T, Vodafone Smart, Avea InTouch, Asus Zenfone, Vestel Venüs ve daha nice Android telefon veya tablete indirme fırsatına nail olabilirsiniz.

Bilgilendirme: Fotomath uygulamasının Android sürümü çıktığında sitemizde Apk ve Google Play bağlantı linklerini içeren bir makale yayımlanacaktır. Photomath’in Android versiyonu yayımlandı. Aşağıdaki bağlantı adresine tıklayarak, uygulamayı  konumuz içerisinden cihazınıza indirebilirsiniz.

Diğer versiyonlar için;

iOS ve Windows Phone için PhotoMath indir

Android için Photomath indir