Android için Pedometer (Adımsayar) indir (Apk)

0
871

Pedometer (Adımsayar) uygulaması Google Play Store’da bulunan en çok indirilen ve beğenilen atılan adımı sayma aracıdır. Günlük hayatta katettiğiniz mesafeleri, harcadığınız enerjiyi ve yürüyüş süresini öğrenmek için bu basit ivme ölçer sensörüyle çalışan adımsayma programını tercih edebilirsiniz.

Oldukça basit bir kullanıma sahip olan uygulamayı çalıştırmak için yapmanız gereken tek şey “Başlat” butonuna dokunmak ve ardından yürümeye koyulmak. En sağlıklı sonuçların alınması için telefonun elde veya cepte olması gerekmektedir.

Telefonda az yer kaplayan ve az pil harcayan adımsayma uygulaması ile attığınız adımların istatistiklerine ulaşın. Yürüme süresi, yürüme hızı, yakılan kaloriye göz atın. Spesifik tarihlerde katedilen mesafeleri inceleyin. Fiziksel bilgilerinizi girerek en doğru verilere ulaşın.

Dikkat: Bazı Android modellerinde adım sayısı ekran kilidi aktif durumdayken kaydedilmemektedir.  Pedometer: Adım sayıcı uygulamasını Android mobil cep (telefona) yüklemek için aşağıdaki uygulama mağazası veya apk indirme linkini kullanın.

Google Play’den indir

Boyut: 1.82 MB

Kategori: Sağlık

Dil: Türkçe

Gereksinim: Android 2.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 5.14

İndir