Parrot Mambo Mıssıon Özellikleri ve Kutu İçeriği

0
67

Hayal gücünüzü yaşatacak mini bir drone isteyenler için Parrot Mambo Mıssıon tam da aradığınız! Birbirinden şaşırtıcı özellikleriyle, hız yarışları, aerobik, beceri oyunları için hazır bir drone. Keyfinize keyif katacak müthiş bir ürün.

Parrot Mambo Mıssıon Özellikleri nelerdir?

Parrot Mambo Mission sürprizlerle dolu bir drone. Top atıp tutabilen özelliği sayesinde gökyüzünü müthiş bir parkura çevirebilirsiniz. Ayrıca gösteri uçuşları yaparak havanıza hava katarak, hız ve beceri yarışlarıyla rakiplerinizle rekabet edebilirsiniz.

Keskin bir nişancı olabilirsin! Grup olarak veya bireysel savaş görevlerine çıkabilirsin. Bardaklardan yaptığınız kuleleri veya hafif materyalleri hedef alarak yıkabilirsin. 6 tane bilye alma kapasitesine sahip Parrot Mambo Mission, nişancılığınızı konuşturacağınız harika bir drone.

En titiz taşımacı sen olabilirsin. Tutucu aparatını Parrot Mambo Mission’a taktığınız anda çok şaşırtıcı şeyler yapabilirsin. Ağırlığı 4 gramı geçmeyecek objeleri tutabilir ve bir yerden bir yere taşıyabilirsin. İster havada engel parkurları yaparak taşı, ister uzanamadığın hafif eşyaları ayağına getir. Parrot Mambo Mission gerçekten çok eğlence dolu.

Kontrolünü hiç olmadığı kadar kolay bulacaksınız. Kolay kontrolü sizi şaşırtacak. Üzerinde bulunan yüksek performans sensörleri ve geliştirilmiş uçuş kontrolü sayesinde, hiç bir şey yapmasanız bile o kendi kendine kontrolü sağlayacak ve asla kendine zarar vermeyecektir. Siz kontrolü bıraktığınız anda oto pilot mekanizması devreye girerek sizi büyük zahmetlerden kurtarır. Bir çarpışma olayında, üzerinde “cut out” sistemini aktif ettiğiniz anda motorların hepsi durur ve daha fazla zararı önler.

İnternetten indireceğiniz Free Flight Mini yazılımının özelliği sayesinde kalan şarj durumunuzu kolayla öğrenebilir ve uçuş süresi bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Free Flight Mini yazılımını IOS ve ANDROİD için internette bulabilirsiniz. Ayrıca Parrot Mambo Mission cihazınızın ayarlarını değiştirebilir ve hava manevralarını seçebilirsiniz. İnanılmaz bir eğlence sizi bekliyor!

Parrot Mambo Mıssıon Teknik Özellikleri nelerdir?

– Stabil uçuş yapabilme ve Otomatik pilot

– Değiştirilebilir modül şeklinde yapı

– 3-axis jiroskopUltra sensör

– 4 metre mesafeye kadar engel koruma özelliği

– 5500 mAh batarya gücü

– 7.1 x 7.1 inc / 18 x 18 cm batarya boyutu

– (Aksesuarlar takılı halde) uçuş süresi toplam 9 dakika

– (Aksesuarlar takılı değilken) uçuş süresi toplam 10 dakika

– Bluetooth aralığı ( akıllı telefonlar ile ) 98ft / 30 metre

– Bluetooth aralığı ( Flypad ile ) 328ft / 100 metre

– Ağırlık (üzerine takılan aksesuarlar hariç) 2.2 oz / 63 gr

– Şarj süresi 30 dakika

Parrot Mambo Mıssıon Kutu İçeriği neler var?

– 1 adet Parrot Mambo Drone

– 4 adet pervane

– 1 adet batarya

– 1 adet USB kablo

– 1 adet klips

– 1 adet kullanıcı rehberi

Parrot Mambo Mıssıon Yaklaşık Fiyatı nedir?

Parrot Mambo Mıssıon yaklaşık fiyat aralığı 732.90 TL ile 898.99 TL arasında değişmektedir. Kargo ücretleri dahil olduğu zaman veya satıcı firmaların yapmakta oldukları kampanya indirimleriyle fiyatlarda artış veya azalış olabilmektedir.

 

Tıklayınız