Panorama For Instagram (Beta) indir

0
46

Nedir?

           Panorama için instagram TrippleMaps firması tarafından Google Play Store’da android uyumlu telefonlar için geliştirilmiş reklam içeren bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Fotoğraf düzenlemelerini yüzlerce filtreler içinden istenilen seçilerek veya filtreyi konulan düzenleme araçları ile kullanıcının kendisinin yapmasına olanak sağlayan bir uygulamadır. İnstagram’a fotoğraf atarken panorama fotoğrafın kareye sığmaması sebebi ile fotoğrafı kırpmaktan İnstagram fotoğraf ölçülerine otomatik olarak ayarlayarak ve kaydırmalı fotoğraf haline getirerek kurtarır. Geniş görüntülerin İnstagram platformu üzerinde sergilenmesine kolaylık katar. Ayrıca 360 derece fotoğrafların yayınlanmasını bile kolayca ölçümleyerek paylaşıma sunar.

Ne İşe Yarar?

Telefon veya herhangi bir fotoğraf makinesiyle yakalanmış 360 derece ve panorama fotoğrafların kolayca İnstagram paylaşım boyutlarına ayarlanmasında, yakalanmış fotoğrafların filtrelemede, fotoğraf üzerindeki ufak pürüzlerin rahatça giderilmesinde, ekstra olarak yakalanmış istenmeyen görüntülerin kolayca kırpılmasında kullanılır. Bu düzenlemeleri istenilen ölçüye göre yaptıktan sonra uygulama içinden direkt olarak İnstagram’a yüklenebilir.

Neler Sunuyor?

Google Play Store’da yayımlanan Panorama For Instagram uygulaması yüzlerce filtre, kolay ulaşılabilir ara yüz, kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Bunun yanında uygulama içi satın alma içermesiyle birlikte para karşılığı açılan birçok düzeltmenin yanında özgün filtrelere ulaşım sunuyor.

Özellikleri?

Son güncellemesini 19 Mart tarihinde yapan bu uygulama 1.1.3 sürümüne geçmiş durumda. Uygulama içinde satın alınan öğelerin fiyatları ise sabittir ve 6,89 TL’ye satışa sunulmaktadır. Android 4.1 ve sonrası için çalışan bu uygulamada son güncelleme ile Android 4.x telefonlardaki bazı hataları düzelterek, peyzaj dilimleri için düzeltilmiş en boy oranı sınırı getirerek, Android telefonlarda kullanılan galeri harici resim gösteren uygulamalar için Panorama Kırpma Ekranı ekleyerek, tüm panorama resmine uymayan kareler için panorama desteği getirerek özelliklerini genişletmiştir.

Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı başarılı bir şekilde indirdikten sonra uygulamaya giriş yapılır. Ana ekranda herhangi bir üyelik sistemi ile karşılaşmıyoruz ve direkt “PICK FROM GALLERY” yazısı ile karşılaşıyoruz. Bu yazıya hafifçe tıklandıktan sonra seçim ekranı ile karşılaşılır gelen seçim ekranından düzenlemek istenilen fotoğraf bulup seçilir daha sonrasında seçilen fotoğraf ekrana gelir ve kırpma boyutları istenilen şekilde yapılabilir.

Nasıl İndirilir?

Android 4.1 veya üstü sürüme sahip olan telefondan Google Play Store’a giriş yapılır. Üst taraftaki beyaz aram butonuna Panorama For Instagram yazılır ve uygulamanın sekmesine tıklanır. 100000+ kişinin indirdiği 4.5 yıldızlı uygulamanın yükle sekmesine tıklayarak indirme işlemi başlatılır. Kısa bir süre beklendikten sonra uygulama başarıyla yüklenmiş olur.

Google Play İçin İndir

Tıklayınız

İnstagram hakkında diğer makaleler için buraya tıklayınız.