Android için PAC-MAN 256 indir

0
389

Bir zamanlar gönüllerde taht kuran, bağımlılık yapan klasik ateri oyunlarından biri olan Pac-Man’in PAC-MAN 256 adıyla uygulaması yayımlandı. Çocukluğumuzun vazgeçilmezleri arasında yer alan Pac-Man atari oyununda herhangi bir değişikliğe gidilmeden orijinal haliyle Android işletim sistemi bulunan telefon ve tablet sahibi kullanıcılara sunuldu.

Bilmeyenler için Pac-Man’in nasıl oynandığını tarif etmek gerekirse: Uygulamayı yükledikten ve başlama butonuna bastıktan sonra sizi bir labirent, yönetmeniz gereken Pac-Man karşılıyor. Oyunda öncelikli amacımız labirent içerisinde bulunan tüm yolları dolaşmak ve noktaları yemek. Ancak dikkat etmemiz ve farkında olmamız gereken büyük bir tehlike var: Hayaletler. İlk başta bizi takip eden bu yaratıklara karşı koymak için yine yollardaki lokmaların yanısıra meyveleri de yememiz gerekiyor. Böylece peşimize hayaletler bizden kaçmaya çalışıyor ve kovalamaca sırası bize geçiyor.

Son derece basit bir mantığa sahip olan Pac-Man uygulamasını, 90’ların nostaljik atari oyunlarına özlem duyan, eskilere dönüp geçmişin o çocukluk kokusunu içine çekmek isteyen kullanıcılar yeni mobil cep uygulama versiyonu halinde Android cihazlarına yükleyebilirler.

Pac-Man uygulamasını Android telefona yüklemek için aşağıdaki linklere dokunun. Google Play olmadan indirme ve uygulama güncelleme işlemleri için alttaki bağlantı adresini kullanabilirsiniz. İyi oyunlar ve keyifli dakikalar dileriz.

Pac-Man 256 Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.2.1

Boyut: 29.5 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 5 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

 Pac-Man 256 apk indir