Android uygulama Apk güncelleyici indir

0
928

Android uygulamaların bazıları Google Play Store’da bulunmuyor. Apk formatında indirilen uygulamalar da, Google Play olmadan güncellenmiyor. Her ne kadar apk dosyalarının güncel sürümlerini indirerek güncelleme yapmak bir yöntem olsa da işinizi basitleştirecek bir başka yol daha bulunuyor.

Rumboalla isimli geliştirici tarafından yazılan yeni uygulama sayesinde internette yeni apk sürümlerini aramaya gerek duymadan otomatik güncelleme yapabilirsiniz. Kaynak olarak APKMirror, APKPure gibi önde gelen apk aynalarını, hatta Google Play’i, kullanan APKUpdater uygulaması ile uğraşınızı hafifletin.

Kurulum

APK Updater’i indirin.

Başlamak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak app-release.apk isimli dosyayı yükleyin.

APKUpdater ücretsiz indir (.apk)

Ayarlamalar

  • İndirdiğimiz Apk güncelleyicinin bazı basit ayarlarını yapmamız gerekiyor.
  • Resimde Settings yani Ayarlar olarak belirtilen kısma girin.
  • Skip experimental builds, ibaresinin önündeki kutucuğu işaretleyin. Bu işlem aksilik çıkmaması adına uygulamanın beta sürümünü indirmenize izin vermez.
  • Check for updates (Güncelleme Kontrolü) seçeneğini ise güncelleme denetleme sıklığına göre ayarlayın.
  • Güncellemelerin nereden alınacağını seçin (APK Mirror, APK Pure ve Google Play), (Uygun güncelleme bulunamaması durumunda birden fazla kaynağı seçili hale getirin.)

apk-updater-mobilgim-1

Güncelleme 

Artık derin bir oh çekebilirsiniz. Çünkü otomatik APK güncelleme aracı Android telefonda yüklü ve versiyon yükseltme desteğine ihtiyaç duyan uygulamaları arka planda sessiz biçimde yükleyecektir. Telefondaki bir uygulamanın yeni versiyonu bulunduğunda bildirim alırsınız ve tek dokunuşla güncelleme yapabilirsiniz.

Resimle gösterilen alandan güncelleme almasını istediğiniz uygulamaları seçin veya direkt olarak uygulamanın yeni versiyonunun yayımlandığı siteyi ziyaret edin.

apk-updater-mobilgim-2

Daha fazla bilgiye ulaşmak ve konu ile ilgili yardım almak için yorum panelini kullanın.