Android için Opera Max indir (Veri Tasarruf Uygulaması)

0
802

Android için Opera Max indir (Veri Tasarruf Uygulaması)

Opera Max, en iyi web tarayıcılarından biri olarak bilinen Opera tarafından geliştirilen veri tasarruf etme ve internet paketi daha az harcama amacı güden veri yönetim uygulamasıdır. Gelişmiş az internet harcama uygulaması, kullanıcılara %50’ye kadar veriden tasarruf etme olanağı tanıyor.

Opera Max güvenli mi, nasıl çalışır, inceleme, ne işe yarar? 

  • Opera Max sahip olduğunuz internet paketinden tasarruf etmenizi sağlar. Android, Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony XPeria , Zenfone, General Mobile Discovery ve diğer çeşitli telefon ve tabletler için daha az internet paketi harcama yöntemi arayan kullanıcılar için adeta bir ilaç.
  • 3G, 4G, 4.5G, LTE ve Wi-fi bağlantılarında %50’ye kadar daha az veri kullanmanızı sağlar.
  • Medya ögelerini, görselleri ve diğer dosyaları sıkıştırarak daha az veri kullanmanıza imkan tanır. Arka planda çalışan hem pil hem de interneti sömüren uygulamaları kapatır. (Dilerseniz Wi-fi bağlantısı etkin olduğunda arka plan uygulamalarını görüntüleyebilirsiniz.)
  • Facebook, Youtube, Twitter, Instagram çok internet harcıyor, nasıl azaltabilirim? sorusuna yanıt olan uygulama sayesinde daha fazla film seyredin, fotoğraf görüntüleyin, daha çok dizi izleyin.
  • İnternet kullanımını kontrol etmenizi sağlar. Aylık, günlük, haftalık ne kadar internet harcandığını öğrenme, Kaç GB, Kaç MB kullanıldığını görme işlemlerini gerçekleştirin.
  • Arka planda çalışan uygulamaları öğrenme, engelleme ve kaldırma gibi ayarlamalar yaparak daha az paket harcayın.
  • Opera Max güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz uygulamadır. Veriler Opera’da depolanmaz ve 3. kişilerle paylaşılmaz.

Opera Max nasıl indirebilirim?

Android için Opera Max apk indir ebilir, Opera Max güncelleme yapma, Google Playsiz Opera Max indirme veya uygulama mağazası üzerinden en iyi veri tasarruf uygulaması olmaya aday Opera Max cihazınıza yükleyebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak en çok indirilen veri kullanımını azaltma uygulamalarından biri olan Opera Max’i ücretsiz edinin.

Opera Max Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.3.87

Boyut: 32.8 MB

Kategori: Araçlar

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 23 Kasım 2015

Destekleyen cihazlar: Android 4.0 ve üzeri

Opera Max 1.3.87 apk indir