Android için Okey Plus indir

0
528

Okey Plus oyununun Android uygulaması yayınlandı. İlk olarak Facebook platformunda kullanıcılara sunulan Okey Plus okey oyununu artık Android için indirin. Samsung Galaxy, HTC, LG, Sony Xperia, General Mobile Discovery ve daha pek çok cihazda ücretsiz oynayabileceğiniz Okey Plus sayesinde boş zamanlarınızı eğlenceye çevirin, yeni insanlarla tanışın ve sohbet edin.

Okey nedir? 

Dünya genelinde, ilk sırada Türkler olmak üzere oynanan masa oyunudur. Oyunda toplamda 106 taş vardır ve oyuna başlamak için en az 3 oyuncuya gerek vardır. Herkese 14’er taş dağıtılır ve bu taşlarla sıralı perlerin oluşturulması amaçlanır.

Okey Plus özellikleri nelerdir? 

  •  En çok oynanan ve indirilen okey uygulamalarından biri olan Okey Plus’ta masalara zaman kaybetmeden daha hızlı katılın. Online Okey arkadaşlarınızla birlikte oyuna başlayın.
  • Okey oynarken diğer kullanıcılarla konuşun ve sohbet başlatın.
  • Facebook hesabı ile giriş yap yada misafir olarak giriş yap.
  • Oyunu yeni indirenlere BEDAVA binlerce çip.

 Neden Okey Plus’ı indirmeliyim? 

  • Hemen oyna: Bu özellik sayesinde beklemeden hızlıca oyuna başlayın.
  • Oda Seç:  Sahip olduğun çip ve seviyene göre dişli rakip seçmek adına sana hitap eden odalara katıl.
  • Bahisli Masa:  Katılımcıların masa girişi için ödemesi gereken çip miktarını belirle ve masa aç.
  • Arkadaşlarınla Okey Oyna: Okey Plus Facebook arkadaşlarınla oyna mana izin verir. Arkadaş listesinden açık olan Facebook arkadaşlarına bakabilir, onların masalarına katılıp beraber okey oynamaya başlayabilirsin.
  • Müzik: Uygulama kullanıcılara müzik dinleme özelliği de sunuyor. Sevdiğin parçaları seç, listeni oluştur ve oyun sırasında müzik deneyimini yaşa.

Okey Plus nasıl çalışıyor? 

Okey Plus oynayabilmeniz için internet bağlantısı gerekmektedir. Eğer 2G Edge, 3G, 4.5G veya Wi-fi (kablosuz ağ bağlantısı) mevcut ise uygulamayı açarak oyun oynamaya başlayabilirsin.

Okey Plus nasıl indirilir? 

Aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak Android platformunda yer alan telefon ve tabletler için Okey PLus uygulama indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Okey Plus Google Play indir

Sürüm bilgisi: 5.6.0

Boyut: 21.0 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 25 Ocak 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3 ve üzeri

Okey Plus apk indir