Android için Okey Extra (Canlı Okey) indir

0
1846

Okey Extra (Canlı Okey) Android için ücretsiz indirme yapabileceğiniz masa oyunlarından biridir. Digitoy tarafından geliştirilen uygulama sayesinde sıkıldığınız vakitleri eğlenceye çevirebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve stresinizi atabilirsiniz.

Her ne kadar Mynet Çanak Okey, Okey Plus ve diğer gelişmiş uygulamalara nazaran daha az aktif kullanıcıya sahip olsa da, masa oyunları kategorisinde her geçen gün gelişen ve kaliteli bir kitle oluşturmayı hedefleyen Okey Extra (Canlı Okey) uygulaması mobil cihaz kullanan okeyseverlere hızlı ve eğlenceli bir oyun vaad ediyor.

Okey Extra Canlı Okey uygulama özellikleri neler? 

  • Gelişmiş canlı grafikler,
  • Seviye atlama,
  • Seviyeye göre farklı odalara katılma,
  • Bedava okey oynama,
  • Kesintisiz ve hızlı giriş yapma,
  • Online ve arkadaşlarla oynama,
  • Yeni arkadaşlıklar kurma ve sohbet etme

Canlı Okey Ekstra nasıl oynanır? 

Uygulamayı cihazınıza yükleyin ve başlatın. Hemen oyna özelliğini kullanarak seviyenize uygun masaya en hızlı şekilde oturun ve seri oyuna başlayın. Dilerseniz listeden Patronlar, Tecrübeliler, Ustalar vb. olmak üzere bahis oranları ve seviyelerin farklı olduğu masalara gidebilirsiniz. Bunun yanında masayı kendiniz açabilir, arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Okey Extra Canlı Okey nasıl indirilir? 

Aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanarak uygulama mağazası aracılığıyla yada apk uzantılı program olarak canlı okey – masa oyununu indirebilirsiniz.

Güncelleme ile gelen yenilikler: Bazı hatalar giderildi. Daha stabil ve hızlı çalışmakta.

Okey Extra Google Play indir

Sürüm bilgisi: 1.6.0

Boyut: 25.9 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 5 Kasım 2016

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.4 ve üzeri

Okey Extra (Canlı Okey) apk indir