Nova Launcher apk indir

0
354

Nova Launcher, telefon veya tabletinizi kişiselleştirmekle kalmayan, cihazınızdan yüksek performans elde etmenizi sağlayan Android uygulamasıdır. Nova Launcher veya ücretli olan Nova Launcher Prime uygulamasını Android için indirerek telefonunuzun görünümünü ve cihaz içi fonksiyonları değiştirebilirsiniz.

Launcher uygulamaları arasında başarılı bir grafik yakalayan ve en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Nova Launcher’ı apk formatında indirebilir, cihazınızı farklı bir formata sokabilirsiniz. Klasik Android işletim sistemine göre daha kapsamlı olan Nova Launcher’i kullanarak ekranda renk, ikon, widget ve kısayol ayarlamalarını kendi tercihlerinize bağlı olarak yapabilirsiniz.

Nova Launcher indir (Google Play,Ücretsiz)

Nova Launcher Prime indir (Google Play, Ücretli 9.40 Lira)

    Telefonunuzun ekran görüntüsünden sıkıldıysanız ve farklı bir efekt arayışındaysanız Nova Launcher’i deneyebilirsiniz. Eğer bu launcher kavramıyla ilk kez tanışıyorsanız, Nova’yı daha yakından tanımak için biraz çaba sarf edebilirsiniz. Fakat zaman geçtikçe beğeneceğinizi düşünüyoruz. Aşağıdaki görselleri inceleyerek Nova Launcher’i daha yakından tanıyabilirsiniz.

nova-launcher-1 nova-launcher-3 nova-launcher-5 nova-launcher-7

Uygulama Adı: Nova Launcher

Sürüm: 3.3 APK

Boyut: 4.5 MB

Tür: Tema / Launcher

Kategori: Kişiselleştirme Aracı

Uygulama Dili: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 1 Ocak 2015

Nova Launcher 3.3 apk indir