Nokia Lumia için Flipagram indir

1
789

Windowsphone için video oluşturma uygulaması

Flipagram uygulaması, mobil cihazınız üzerinden fotoğraflarınızı birleştirerek video oluşturmanızı sağlar. İster galerinizdeki fotoğraflarınız, isterseniz Facebook ve Instagram hesabınızdaki resimlerinizi kullanarak görsel ögeleri videoya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Flipagram uygulaması Windowsphone tabanlı Nokia Lumia model cihazlar için ücretsiz olarak indirilebiliyor.

flipagram-download-apk-indir

Hazır fotoğrafları kullanmanın yanında Flipagram içi kamerayla anında fotoğraf çekebilir, çektiğiniz fotoğrafı oluşturacağınız videonun içerisine yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz videonuza sevdiğiniz bir şarkıyı ya da müziği ekleyebileceğiniz Flipagram uygulaması oldukça kullanışlı. Zaten kullanıcıların aldığı bu verimi en popüler uygulama olması, en çok indirilmesi ve beğenilmesiyle anlayabiliyoruz.

Hızlı paylaşma özelliği ile Youtube, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla paylaşabileceğiniz videoları hazırlamak da çok kolay. İlk önce resimlerinizi seçiyorsunuz, Flipagram şeridi oluşturuyorsunuz. Fotoğrafların görüntülenme sürelerini seçip, arka fonda çalacak müziği ekliyorsunuz. Son olarak videonun genel süresini ayarlıyorsunuz. İşlem bu kadar basit.

flipagram-download-apk-indir-2

Türkçe dilde hizmet veren ve 80’den fazla ülkede kullanılan uygulama sayesinde 15 saniyelik videolar oluşturarak İnstagram hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Instagram ile paralel bir şekilde çalışan Flipagram’da dilerseniz yarattığınız özel videolarınızı e-posta aracılığıyla da arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz. Video sürelerini otomatik olarak algılayan uygulama sayesinde videoları paylaşmadan önce kontrol amaçlı ön izleme yapabiliyorsunuz. Instagram için 15, Flipagram için ise 30 saniye olan videolarınızda hızlıca değiştirmeler ve düzeltmeler yapıp, takipçilerinize sunabilirsiniz.

Flipagram uygulamasını indirebilmek için minimum 512 Ram’e sahip olmanız gerekiyor. Eğlenceli bir video hazırlama programı olan Flipagram ile küçük ve başarılı bir senarist olabilirsiniz. 🙂 Windows phone 8.1 işletim sistemine sahip Nokia Lumia cihazlara da kolaylıkla yükleyebileceğiniz Flipagram uygulamasını indirmek için buraya tıklayın.

Flipagram indiremiyorum, yükleyemiyorum sorunu

Telefonunuzun depolama alanını kontrol edin. Nokia X modelleri için Flipagram indirmek istiyorsanız buradaki konumuza göz atın. Nokia X Android işletim sistemine sahip olduğundan Google Play üzerinden veya Apk olarak indirmeniz gerekir. Telefonunuzun sürümünün Flipagram uygulaması için yeterliliğine göz atın.

Karşılaştığınız diğer problemleri veya hataları yorum kutucuğuna bırakabilirsiniz.

iOS için Filipagram indir

Android için Flipagram video düzenleme ve oluşturma uygulamasını indir