Android için Nefis Yemek Tarifleri indir

0
834

Nefis Yemek Tarifleri uygulaması, Android mobil cep cihaz ve tablet için ücretsiz indirebileceğiniz, nefisyemektarifleri.com sitesinin orijinal uygulamasıdır. En çok indirilen ve beğenilerek kullanılan yemek tarifleri uygulamalarından biri olan Nefis Yemek tarifleri içerisinde on binlerce yiyecek tarifi bulunuyor.

Uygulama özellikleri neler? 

  • Tarif defterim: Uygulama içerisinde defter oluşturun. Beğendiğiniz ve sıkça yaptığınız yemeklerin tariflerinin listesini tutun.
  • Tarifler: Daha kolay ulaşmanız için kategorilendirilmiş ve tamamı yapılmış yemek tarifleri.
  • Videolu tarifler: Fotoğraflı yemek tariflerinin yanında videolu tarifleri listeleyin. En güzel ve lezzetli yemeklerin videolarına ulaşın.
  • Özel: Çay günü, altın günü, doğum günü ve çeşitli aktivitelerde hazırlayabileceğiniz özel yemek tarifleri.
  • Keşfedin: Aylık, Haftalık, Günlük en çok beğenilen ve popüler olan leziz yemek tariflerini listeleyin. En üst sıralarda bulunan, yüksek puan alan yemeklerin tariflerini evinizde deneyin.
  • Yazarlar: Uygulamada tarifleri yalnızca yöneticiler eklemiyor. Nefisyemektarifleri.com’a üye olan kullanıcılar da kendi tariflerini yazabiliyor, fotoğrafını veya videosunu gönderebiliyor.
  • Üyelerin Tarifleri: Uygulama kullanıcılarının yayınladığı, denediği ve yorumladığı yemek tariflerini görüntüleyin, yemekler hakkındaki deneyimler aracılığıyla daha fazla bilgiye ulaşın. En leziz yemekleri pişirin.
  • Profil: Hesabınız aracılığıyla tarifler ve hazırladığınız yemeklerin görüntülerini yollayın. Sosyal medya hesaplarınızı ekleyerek sesinizi daha fazla insana duyurun.
  • Tartışma: Yemekler hakkında sormak istedikleriniz bu bölümde bulunmaktadır. Ayrıca soru-cevap paneli olan bu alanda mutfakla alakalı püf noktalara, iyi pişirme yöntemleri ve diğer kullanıcı bilgilerine ulaşın. 

Yemek tarifleri uygulaması nasıl indirilir?

Nefisyemektarifleri.com internet adresinin Android uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantı adreslerini kullanın. Yemek tarifleri uygulaması, Android platformunda yer alan Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Sony Xperia, Lenovo , Casper Via , Vestel Venus ve diğer çeşitli telefon ve tabletler için ücretsiz olarak indirilebilir. Nefis Yemek Tarifleri uygulama indirme işlemini uygulama mağazası aracılığıyla veya apk formatında yükleme yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Google Play uygulamasına sahip değilseniz mobil uygulama güncelleme, sürüm yükseltme işlemi için apk dosyasını yükleyin.

Not: Nefis Yemek Tarifleri uygulaması internet bağlantısı kullanımını gerektirmektedir.

Sürüm bilgisi: 0.6

Boyut: 10.9 MB

Kategori: Mutfak

Dil: Türkçe

Eklenme Tarihi: 2 Mart 2016

Destekleyen cihazlar: Android 4.0.3 ve üzeri

Nefis Yemek Tarifleri apk indir