Namaz vakti apk indir (Diyanet İşleri Başkanlığı)

2
5077

Diyanet İşleri Başkanlığı çatısı altında bulunan Namaz Vakitleri uygulaması sayesinde namaz vakitlerine ulaşabilirsiniz. 230’u aşkın ülke için özel olarak geliştirilmiş olan Namaz Vakitleri uygulaması ile ezanın ne zaman okunacağını; sabah, öğle, ikindi, akşam ve yatsı namazlarının saatlerini öğrenebilirsiniz.

Namaz Vakitleri Android için ücretsiz olarak indirilebilen kullanımı kolay ve sade bir arayüze sahip uygulamadır. Namaz vakitlerini öğrenmenin dışında Kıble yönünü gösterme, namaz vakti için alarm kurma, Türkiye’de camileri harita üzerinden görme, ezan sesi ve ezan duası, aylık namaz vakitleri, günün ayeti, hadisi ve duası gibi özelliklerini de barındırıyor.

Şehrinizi seçin namaz saatlerini cebinizden öğrenin. Namaz Vakitleri programı apk olarak indirilebilir ve hem telefon hem de tabletler için yüklenebilir. Bilgi alarmı kurduğunuzda ezan seslerini göremezseniz telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir. Bilgi: Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Google Play Store’da yayımladığı resmi uygulamadır.namaz-vakti-diyanet-isleri-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Namaz Vakti (Google Play)

Sürüm: 2.0.6 APK

Boyut: 31 MB

Tür: Namaz Vakti

Kategori: Dini

Uygulama Dili: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 12 Şubat 2015

Namaz Vakti apk indir