Mr Jump indir

0
388

Mr Jump, Flappy Bird’den esinlenerek geliştirilmiş, iOS işletim sistemi bulunan iPhone ve iPad cihazlarına ücretsiz olarak indirebileceğiniz harika bir sinir bozucu oyun. iTunes mağazasında en çok indirilen sonsuz macera oyunlarından biri olan Mr Jump ile kendinizi sınayabilir, arkadaşlarınızla mücadeleye tutuşabilirsiniz.

Mr Jump nasıl oynanır?

Flappy Bird oyununda olduğu gibi Mr Jump’ta yapmamız gerekenlerden en önemlisi zıplamak. Karşımızda çeşitli engellerin bulunduğu uygulamada dokunmatiği kullanarak zıplıyoruz ve önümüzdeki yükseltiyi, boşluğu ve sivri nesneleri aşmaya çalışıyoruz. Ancak dikkat etmemiz gereken nokta dokunmatiğe basma süresini doğru ayarlamak. Ekrana parmağımızı ne kadar fazla dokundurursak karakterimiz buna orantılı olarak daha fazla sıçrıyor.

Oyunun mantığı çok basit. Kısa sürede öğrenebileceğinizi düşünüyoruz ancak alışmak ve deneyim kazanmak için saatlerinizi harcamanız gerekiyor. Mr Jump, free versionu indirebileceğiniz gibi bir sonraki bölüme geçmek veya reklamlardan kurtulmak için sırasıyla 0.99 ve 1.99 dolar ödeme yapmak zorundasınız.

Son dört günde 5 milyon indirmeyle en popüler iOS oyunlarından biri haline gelen Mr Jump’i iPhone ve iPad için indirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın. Umarım sinirden telefonunuzu bir yerlere fırlatmazsınız. İndiren kullanıcılara şimdiden iyi bir oyun geçirmelerini diliyoruz. 🙂

Bilgi: Android için Mr Jump indirme sürümü bulunmamaktadır. Google Play üzerinden Mr Jump indirmek veya apk formatında edinmek için bir süre beklemeniz gerekiyor. Aynı şekilde Windows Phone işletim sistemi bulunan Lumia cihazlara da yükleme yapılamıyor.

mr-jump-uygulama-resimler

Uygulama Adı: Mr. Jump

Sürüm bilgisi: 1.0.0

Boyutu: 24.3 MB

Kategori: Oyun

Dil: Türkçe

Güncellenme Tarihi: 19 Mart 2015

Destekleyen cihazlar: (iOS 7.0, 8.0 ve üzeri)

iOS için Mr Jump indir