Android için Modifiyeli Şahin Park Etme indir

0
767

OB Games tarafından geliştirilen Modifiyeli Şahin Park Etme uygulaması Android telefon ve tablet için ücretsiz indirilebilir. Şahin Park Etme kategorisinde en çok indirilen ve sevilerek oynanan araç park etme oyunlarından biri olan bu oyun sayesinde park etme yeteneğinizi geliştirin ve boş vakitlerinizi eğlenceye dönüştürün.

Modifiyeli Şahin Park Etme uygulamasının özellikleri neler?

  • 9 farklı renk, 8 spoiler, 5 jant, 3 otopark, 3 drift yarış alanı arasından ihtiyacınız olan ve size hitap eden araç özelliklerini ve yarış yapacağınız alanı seçerek eğlenceye başlayın.
  • Plaka değiştirme özelliğini kullanarak arabanıza dilediğiniz plaka kodunu ve numarasını verin. Arkadaşlarınızla paylaşın.
  • Araç parçalanma özelliği ile Şahin marka aracınızın iç dizaynını ve motorunu görüntüleyin.
  • Kaliteli grafiklerle donatılmış simülasyon şahin park etme oyununu Android telefona indirin ve giderek zorlaşan 112 farklı bölümde mücadele edin.
  • Diğer özellikler: gerçekçi araba fiziği ve araba simülasyonu, sabit ve hareketli engel parkurları, dakika bazlı skorlama sistemi, araç içi sürüş deneyimi, konteynırlar arasından yanlayarak geçme, kolay direksiyon ve gaz, pedal kontrol sistemi  farklı kameralardan araç görüntüleme.

Şahin model araçlara ve park etme oyunlarına ilgi duyanlardansanız aşağıdaki bağlantı adresleri yardımıyla apk formatında veya uygulama mağazası üzerinden 1 milyonu geçen indirme sayısıyla pek çok kullanıcının beğenisini kazanan Şahin park yapma oyununu bedava yükleyin.

Google Play’den indir

Boyut: 37 MB

Kategori: Oyun / Araba

Dil: Türkçe

Destekleyen cihazlar: Android 2.3.3 ve üzeri

Sürüm bilgisi: 1.4

Modifiyeli Şahin Park Etme apk indir