Mobogenie apk indir | Android

0
1592

Mobogenie Market uygulaması, Android telefon ve tabletler için geliştirilen, içerisinde yeni ve güncel uygulamalar, oyunlar, zil sesleri ve kaliteli duvar kağıtları barındıran, 440 milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan uygulama mağazasıdır. Google Play benzeri uygulama olan Mobogenie sayesinde cihazınız için uygun olan verilere ulaşabilmeniz mümkün. Eğer cihazımda Google Play’i kullanamıyorum, indiremiyorum, bunun gibi bir program arıyorum diyorsanız, Mobogenie tercih edebileceğiniz ilk mağaza uygulamalarının başında geliyor.

Mobogenie apk uygulamasının özellikleri neler?

  • Yeni ve farklı uygulamaları hızlı ve kolayca keşfedin.
  • Gelişmiş filtreleme ile en popüler ve en iyi uygulamalara ulaşın.
  • Yeni cihazlar için Facebook, Whatsapp, Instagram gibi indirilmesi gereken temel uygulamaları edinin.
  • Dosyaları güvenilir bir şekilde indirin.
  • Facebook ve Twitter’daki popüler başlıklara erişin.
  • Uygulamaların yanısıra zil sesi ve duvar kağıtları indirin.

Uygulama ile ilgili görseller:

Mobogenie Pro uygulaması Android telefon ve tabletler için indirilen uygulama dükkanlarının başında geliyor. Cihazınızı kişiselleştirmeye başlamak için aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz. En güncel ve son çıkan uygulamaların bulunduğu Mobogenie Türkçe indirmek için;

Android Sürüm: 2.6.10

Mobogenie apk indir

Pc Sürüm: 3.3

Bilgisayar için indir

Not: Apk dosyalarının kurulumunu gerçekleştirmek için Ayarlar bölümünden apk uzantılı dosyalara izin vermeniz gerekmektedir. Hatayla karşılaşmamak için Ayarlar > Uygulamalar > Bilinmeyen kaynaklar’a gidin ve apk dosya yüklemesini aktif hale getirin. Mobogenie uygulaması Türkçedir. Herhangi bir yama indirmenize gerek yoktur.