Mobil kaza tutanağı indir | iOS & Android

0
574

iOS ve Android için Mobil Kaza Tutanağı

SBGM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi)’nin çıkardığı uygulama sayesinde artık form doldurma kağıtlarından kurtulacak tutanaklarınızı olası bir kaza yaşandığında SBGM mobil tutanak sayesinde doldurabileceksinizz. Akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz bu faydalı özellik sayesinde tutanaklarınızı garantiye alabilirsiniz.

kaza-tespit-tutanak-uygulama-2

2008 yılından beri form sistemi geçerliyken artık SBGM mobil tutanak uygulaması sayesinde işlerinizi daha kolay halledebileceksiniz. iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için indirebileceğiniz uygulama ile kaza yapan sürücüler kağıtlara ve kalemlere ihtiyaç duymadan tutanak doldurma işlemlerini akıllı telefonlarından daha hızlı gerçekleştirecek.

Kazanın üzerine karmaşanın, kaosun ve yeni sorunların binmemesi adına kaza tespit tutanağı hızlı bir şekilde doldurulacak.  Uygulamada Araç plakanızı ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numaranızı (kimlik no) yazarak bilgilerinize otomatik olarak ulaşabiliyorsunuz ve formu mobil şekilde daha hızlı doldurabiliyorsunuz. Uygulamanın bir diğer faydası da tutanağı hızlıca girip, olabilecek trafik sıkışıklığını önlemek.

kaza-tespit-tutanak-uygulama-3

Temennimiz aracınızı sağlıklı bir şekilde sürebilmenizdir ancak işinizi garantiye almanız da size fayda sağlayabilir. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarına kaza tespit tutanak uygulamasını indirmek için buraya tıklayın. Android işletim sistemine sahip cihazlar için ise buradan mobil tutanak uygulamasını indirin.