Microsoft To-Do (Beta) indir

0
19

Nedir?

  Microsoft To-Do Google Play Store’da Android 4.4 ve üzeri kurulu olan cihazlar için Microsoft Corporation firması tarafından geliştirilmiştir. Google Play Store’da Verimlilik kategorisinde bulunan bu uygulama 1 milyonu aşkın indirme sayısıyla birlikte ortalama 4,0 puanlı bir uygulama olarak iyi uygulamalar sınıfında yer almaktadır. Planlama uygulaması olarak kabul edilebilir.

Ne İşe Yarar?

Microsoft To-Do bir günü kolayca planlamayı sağlayan basit ve akıllı bir yapılacaklar listesidir. Günün yapılacaklar stresini azaltmak için birebir olan bu uygulamada liste şeklinde yapılacaklar yer alır ve saat olarak düzenlenebilen olaylar örgüsü bulunmaktadır. Günlük iş akışını rahatça ve doğru bir şekilde kolayca oluşturabilmek için yapılmıştır

Neler Sunuyor?

Uygulama ücretsiz olarak Google Play Store’a yüklenmesine rağmen uygulama içi satın alam kısmı bulunmuyor. Kar amacı gütmeyen reklamsız bir uygulama olarak günün planlanmasını kolaylaştıran basit ara yüze sahip bir uygulama. Uygulama Outlook ile entegreli geliyor ve bu özelliği birçok gün içi yapılandırmayı kolaylaştırıyor.

Özellikleri?

Son güncellemesini 12 Nisan 2018 tarihinde yapan uygulama bu güncelleme ile sürümünü 1.28.63 sürümüne yükseltmiştir. Yüksek iş sayısı bulunan günlerde basamak özelliğini kullanarak günün her bölümünde bir işi basamak şeklinde ayarlama özelliğinin yanı sıra, üretkenlik arttırmak için sabahtan ayarlanabilen gün programları bulunması gerçekten çok işe yarayan özelliklerden. Uygulama Outlook ile entegreli bir şekilde indiriliyor ve bildirim olarak o saat içerisinde yapılması gereken işleri haber veriyor. Anımsatıcı ekleme özelliği bulunan bu uygulamada seyahat planlaması bile bulunuyor.

Nasıl Kullanılır?

Uygulama başarılı bir şekilde indirildikten sonra kısayol üzerinden uygulama açılır. Gerekli izinler verildikten sonra Google+ hesabı ile giriş yapılarak “My Day” adlı ara yüze ulaşılır. Buradan yapılması gereken işler sağ altta bulunan + ikonuna hafifçe dokunularak eklenebilir ve eklenirken saat tarih ayarları anımsatıcı eki ile birlikte yapılabilir.

Nasıl İndirilir?

Android 4.0 ve sonrası kurulu cihazlarda Google Play Store’a girerek yukarıda bulunan beyaz arama çubuğuna Microsoft To-Do yazarak aratılır. Çıkan uygulama sekmesinin yanında yeşil yükle butonuna basarak saniyeler içerisinde indirme işlemi başlar. Ana ekrana kısayol oluşturuldu bildirimi ile uygulama başarıyla yüklenmiş olur.

Google Play İçin İndir

AppStore İçin İndir

 

Tıklayınız