Microsoft Lumia 435 özellikleri ve fiyatı

0
642

Microsoft’un telefon piyasasındaki hareketliliği devam ediyor. Giriş ve orta segment akıllı telefonlarda büyük bir başarıya imza atan Microsoft, önümüzdeki günlerde tanıtımını yaparak Lumia 435 isimli modeli bünyesine dahil edecek. Ucuz telefon arayan kullanıcıların tercihi Microsoft Lumia 435’ten yana olabilir. Akıllı cihaz hem özellikleri hem de fiyatı itibariyle son derece uygun görünüyor.

Microsoft Lumia 435 özelliklerine baktığımız zaman çift sim kartlı ve normal olmak üzere iki farklı modelle karşımıza çıkacak. 4 inç ekran büyüklüğü ve 480 x 800 p ekran çözünürlüğü ile gelmesi kesin olan cihazın Dört çekirdekli Snapdragon 200 işlemcisi 5 Mp arka ve 5 mp ön kamerası olacak.

lumia-435-mobilgim

Ön kamerasının 5 Mp olması güzel selfie fotoğrafları çekebileceğiniz anlamına geliyor. Ucuz olduğunu girişte belirttiğimiz Lumia 435 modelin sevk edildiği ülke olan Hindistan’da ortaya çıkan belgesinde 57 dolar olduğu görüldü. Bu da ülkemize 400-450 Türk Lirası gibi bir fiyat aralığı ile geleceğini müjdeliyor.

microsoft-lumia-435-fiyat-ozellikler-mobilgim

Lumia 435’in ne zaman çıkacağı ile ilgili kesin bir tarih bilgisine sahip değiliz ancak önümüzdeki hafta içerisinde tanıtılması muhtemel.