Hastane Randevu Alma uygulama indir (Android – MHRS)

0
783

T.C Sağlık Bakanlığı’nın uyguladığı politikalarca sıra alma işlemi randevu sistemine dönüştürüldü. MHRS (Hastane Randevu Merkezi) sistemi üzerinden randevu alarak muayene olabildiğimiz şu dönemlerde, akıllı cihazların yaygınlaşması beraberinde mobil cep hastane randevusu alma uygulamalarını da getirdi. Android telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen Merkezi Hekim Randevu Sistemi aracınını kullanmak tamamen ücretsiz.

MHRS nedir, özellikleri , nasıl kullanılır? 

İçerisinde Sağlık Bakanlığı’na bağlı Devlet, Eğitim araştırma, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanelerini ve Merkezlerini barındıran MHRS üzerinden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları online randevu alabilir.

  • MHRS’den randevu almak için en az bir gün önceden muayene olacağınız il, ilçe , hastane, poliklinik ve doktoru seçmelisiniz.
  • Ardından Randevu Ara’ya basın.
  • Randevu alacağınız saati seçin ve onaylayın.
  • Sistemde randevu bilgileri görüntülenecek ve e-posta yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Hastanede sıra beklemenin önüne geçen, hastane ile ilgili işlemlerinizi, hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayacak MHRS’de geçmiş randevu bilgilerini, hesap bilgilerini görüntüleyebilir, güncellemeler yapabilirsiniz. Bunun yanında alınan randevuyu iptal etme, farklı kullanıcı adı ile giriş yapma, yeni üyelik kaydı ve kullanıcı şifresi sıfırlama diğer özellikler arasında.

mhrs-android-indir

Şifremi unuttum ne yapmam gerekir? 

MHRS şifresini kurtarmak için Şifremi Unuttum seçeneğini kullanarak “TC Kimlik No – kayıtlı e-posta bilgilerini” girin. Mevcut şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Güncellemeler: 

  • 29 Ağustos 2016 – Hatalar giderildi.
  • Yazı boyutu sorunu giderildi.
  • Artık birçok telefonla daha uyumlu.

Uygulamayı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantı adresini kullanın. MHRS apk indirmek için ise buradan yükleme yapabilirsiniz.

İNDİR