Mesajlarınızı tek bir noktada birleştirin: Snowball

0
757

Snowball (Kartopu uygulaması) nedir?

Gün içerisinde birden fazla sosyal ağ kullanıyorsanız, Facebook’tan Whatsapp’a, Hangouts’dan Mesaj kutusuna atlıyorsanız artık indirebileceğiniz Snowball uygulamasıyla bu dertten kurtulabilirsiniz. Mesajlaşmaya yarayan uygulamaları tek bir çatı altında toplayan, Türkçe tabir etmek gerekirse, Snowball uygulaması gerçek devinimi ile oldukça ilgi gördü.

snowball-indir-google-play

Sloganını ”Yalnızca bir mesaj kutusu” olarak belirleyen ve 2.3 milyon dolar yatırımla yola çıkan Kartopu uygulaması ”Normal smsleri”, Whatsapp,Line, WeChat ve Facebook  Messenger mesajlarını, Snapchat görüntülerini ve Hangouts bildirimlerini tek bir karede gösterebiliyor. Yalnızca tek platformdan 5 farklı uygulamayı kontrol edebilmenizi sağlayan uygulama ilerleyen günlerde daha da gelişebilir.
snowball-indir-google-play-2

Snowball’u daha yakından tanıyın;

Video:

Snowball’u indirin

Adından bugünlerde sıkça söz ettiren Snowball uygulaması hala beta sürümünde ama yakın zamanda kendisini daha da geliştirip popüler olabilecek güçte.

Şuan için yalnızca Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda görebildiğimiz uygulamanın çok kısa süre içerisinde iOS ve Windowsphone sanal uygulama mağazalarında da yerini alması bekleniyor. Snowball uygulamasını Samsung Galaxy, HTC, LG, General Mobile, Sony Xperia, Casper Via, Asus Zenfone, Piranha, Huawei, Turkcell T, Vodafone Smart, Avea InTouch, Nokia X ve diğer Android tabanlı cihazlar için buradan ücretsiz olarak indirilebilir.